برنده خوش شانس خودروی تیوولی بانک آینده مشخص شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: با انجام قرعه کشی دومین دوره «باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش بانک آینده»، آقای اکبر مرادی پذیرنده و مشتری شعبه خیابان ولی عصر اصفهان، برنده جایزه بزرگ این دوره شد.
کد مطلب: 60545| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۴:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
برنده خوش شانس خودروی تیوولی بانک آینده مشخص شد

به گزارش "فرازنیوز" یکدستگاه خودروی سواری تیوولی، جایزه ویژه دومین دوره از جشنواره بانک آینده بود که با انجام قرعه کشی، خودروی مذکور به مشتری خوش مذکور تعلق گرفت.

همچنین، در مدت زمان برگزاری جشنواره، هر دو هفته با انجام قرعه کشی، ده ها ربع سکه بهار آزادی، به پذیرندگان پایانه های فروش بانک آینده، اهدا می شد.

دومین دوره جشنواره باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش بانک آینده از ۱۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ آغاز و تا ۱۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶، ادامه داشت. در این جشنواره، خرید، شارژ، دریافت مانده حساب، پرداخت قبض و هم چنین تعداد و مبالغ تراکنش ها دارای امتیازاتی بودند.

شایان ذکر است؛ سومین دوره جشنواره باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش متصل به حساب های بانک آینده از ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۲۲ مرداد ماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

مبنای امتیازدهی نیز مانند دوره های قبل، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش است. در این دوره علاوه بر جایزه بزرگ که یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۰۸ است، پذیرندگان فرصت دارند تا از ده ها جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی که در قرعه‌کشی‌های هفتگی اهدا می شود، بهره‌مند شوند.

همچنین در دوره سوم، امتیاز پذیرندگانی که با دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن «همراه کارت» در جشنواره «تپش در هر تراکنش» شرکت کنند، دو برابر محاسبه خواهد شد.

پذیرندگان و مشتریان، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا عضویت در باشگاه پذیرندگان به تارگاه بانک آینده به نشانی اینترنتی: www.ba۲۴.ir و یا تارگاه باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی اینترنتیba.efarda.ir مراجعه کنند.

کد مطلب: 60545| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۴:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.