در شهرستان فیروز کوه استان تهران؛

کلنگ احداث مدرسه "مهر نوین" به زمین خورد

بانک و بیمه - فرازنیوز: کلنگ احداث بیست و ششمین مدرسه "مهر نوین" در شهرستان فیروزکوه استان تهران به زمین خورد.
کد مطلب: 60559| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۳:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
کلنگ احداث مدرسه

گزارش "فرازنیوز" همزمان با اعياد شعبانيه و با هدف توسعه دانايي، طي مراسمي با حضور مقامات ارشد شهرستان فيروزکوه، مديران سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور و مديران بانک اقتصادنوين عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" آغاز شد.


در اين مراسم محمد رضا بنار مديرکل آموزش و پروش شهرستان فيروزکوه ضمن تشکر از اين اقدام خداپسندانه بانک اقتصادنوين با اشاره به مشکلات و کمبودهاي شهرستان فيرزوکوه در حوزه توسعه و تجهيز مدارس به اقدامات انجام شده و در دست انجام در اين شهرستان اشاره کرد و ابراز اميدواري کرد با احداث اين مدرسه بخشي از مشکلات دانش‌آموزان و معلمان اين شهرستان مرتفع گردد.


علي بهرامي، معاون دفتر مشارکت‌هاي مردمي اداره کل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس استان تهران نيز در اين مراسم، با اشاره به تفاوت محروميت اقتصادي و محروميت آموزشي، استان تهران را يکي از محروم‌ترين استان‌ها به لحاظ آموزشي دانست و اظهار داشت، علاوه بر لزوم احداث مدارس جديد مشکل مدارس فرسوده و ضرورت تخريب و بازسازي اين مدارس نيز وجود دارد که اعتبارات دولتي پاسخگوي اين نياز نيست و بدون حمايت خيرين قادر به انجام اين ماموريت نخواهيم بود.


لازم به ذکر است با ساخت اين مدرسه جديد در شهرستان فيروزکوه شمار مدارس "مهر نوين" در مناطق محروم کشور به بيست و شش مدرسه خواهد رسيد.

کد مطلب: 60559| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۳:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.