تاکید دکتر سیدمناف هاشمی برای دوره پنجم ؛

بستن روزنه‌های فساد نخستین اولویت مدیریت شهری

دولت و مجلس - فرازنیوز: معاون وزیر ورزش و جوانان کاندیدای دوره پنجم شورای شهر تهران با اشاره به تجربه حضور بیش از دو دهه در حوزه های مختلف مدیریت شهری با بیان اینکه بستن روزنه فساد در شهرداری در دستور کار خود قرار داده است، گفت: در حقیقت هم پتانسیل انجام تخلف و هم ارایه خدمت با توجه به نهاد های عمومی در شهرداری وجود دارد.
کد مطلب: 60562| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۳:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
بستن روزنه‌های فساد نخستین اولویت مدیریت شهری

به گزارش "فرازنیوز" سیدمناف هاشمی در نشست خبری با اشاره به تجربه حضور بیش از دو دهه در حوزه های مختلف مدیریت شهری از شهردار ناحیه تا قائم مقام معاونت خدمات شهری و همچنین مدارک تحصیلی مرتبط با حوزه شهری گفت: به دلیل این که احساس می کنم می توانم در این حوزه مثمر ثمرتر باشم، از معاونت وزارت ورزش و جوانان انصراف دادم.

وی با بیان این مطلب که نخستین و محوری ترین اقدام من در صورت حضور در شورای شهر تهران بستن روزنه های فساد خواهد بود، گفت: من به دلیل شناختم از شهرداری و مسائل شهری به خوبی راه های خدمت و تخلف را می شناسم و می دانم چگونه می توان جلوی تخلف را گرفت.

هاشمی افزود: شهرداری با توجه به پتانسیلی که دارد همه نوع خدمت و تخلفی می توان در آن انجام داد. اگر ظرفیت و توانمندی نداشته باشی منحرف می شوی و از آن جا که ارتباط مستقیم با مردم است، می تواند بهترین خدمت هم باشد.

وی در ادامه به تدوین برنامه نجات تهران اشاره کرد و گفت: این برنامه با کمک گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف  تدوین شده و در حوزه‌های مختلف از جمله محیط زیست و حمل و نقل  راهکارهای مناسبی را برای معضلات شهر تهران  تدبیر کرده است.

کاندیدای شورای شهر با بیان اینکه شش محور شهری از جمله حمل و نقل محیط زیست و حوزه اجتماعی و فرهنگی  برنامه جامعی را تدوین شده است، گفت: در واقع باید گفت  برای رسیدن به ترافیکی روان با بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل دانشجویان دانشگاه شریف راهکار مناسبی را ارائه کرده‌ایم.

هاشمی در خاتمه گفت: وقتی به وزارت ورزش و جوانان رفتم، قهرمانان کشور به اندازه دو سال پاداش طلب داشتند و مطالباتشان به جایی نرسیده بود. امروز با افتخار می گویم بر اساس آیین نامه همه مطالبات قهرمان ملی پرداخته شده است. تعهداتمان به المپیکی های اخیر هم انجام شده و نگذاشتیم حق کسی ضایع شود. این رویکرد من در مسائل اقتصادی است؛ درآمد زایی و پرداخت همه مطالبات.

کد مطلب: 60562| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۳:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.