معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو خبر داد :

نصب ست های ورزشی در بوستان های منطقه دو

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از نصب ست های ورزشی جدید در بوستان شهروند منطقه دوخبر داد
کد مطلب: 60680| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۲:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
نصب ست های ورزشی در بوستان های منطقه دو

به گزارش "فرازنیوز"  علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت  : بدون شک ایجاد انگیزه و ترغیب شهروندان به تندرستی و سلامت جسم از جمله وظایف مدیریت شهری بوده و این مهم با تجهیز پارکها و عرصه های فضای سبز به وسائل ورزشی قابل دستیابی خواهد بود .

 

جعفری خاطر نشان کرد: در همین راستا به منظور ارتقا سلامت جسم و روان شهروندان، شهرداری منطقه 2 مبادرت به تجهیز پارکها و عرصه های فضای سبز به وسائل تندرستی نموده که امید است به نحو مطلوبی توسط شهروندان مورد استفاده قرار گرفته و موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آورد .

 

وی مهمترین هدف و رسالت شهرداری را توسعه زیرساختهای ورزش همگانی و ترغیب عموم شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی  دانست و گفت: ساماندهی و احداث وسایل ورزشی و بدنسازی در سطح بوستانهای منطقه 2سبب شد اداره فضای سبز منطقه نسبت به نصب این وسایل در پارک شهروند واقع در ضلع شمال خیابان گلاب و استقبال شهروندان در جهت احترام به حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ ورزش در بین همشهریان اقدام نمود.

 

جعفری ادامه داد: شهرداری منطقه 2 با در نظر گرفتن این شاخص‌ها در نصب دستگاه‏‌های ورزشی در پارک‌های سطح منطقه به صورت عادلانه اقدام به نصب این دستگاه‎ها کرده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 افزود: امید می رود با نصب ست های ورزشی و افزایش توجه مسئولان به تجهیز اماکن ورزشی بستر ترغیب شهروندان به ورزش فراهم شود .

 

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه رسیدگی به مشکلات محلات را از اولویتهای شهرداری بیان کرد و ادامه داد: نصب ست های ورزشی در پارکهای محله ای از دیگر برنامه های اداره فضای سبز است و نصب این وسایل ورزشی در پارک ها گامی موثر در گسترش ورزش شهروندی می باشد.

کلید واژه ها: شهرداری2 ست ورزشی پارک
کد مطلب: 60680| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۲:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶  ,   September 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.