پیشتازی بانوان شمال تهران در مسابقات ورزشی شهر تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: بانوان ورزشکار شمال تهران در منطقه یک و شمیرانات به مدت 5 سال در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران پیشتاز عرصه های رقابت بودند.
کد مطلب: 60704| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۲:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
پیشتازی بانوان شمال تهران در مسابقات ورزشی شهر تهران

به گزارش "فرازنیوز"  علی خسروی رییس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : اهمیت به ورزش بانوان سرلوحه فعالیت های ورزشی شهرداری است و در صدد هستیم با توجه به اینکه بانوان شمال تهران در منطقه یک وشمیران از سال 1391 الی 1395  به مدت 5 سال در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران پیشتاز بودند ، با استفاده از همه پتانسیل ورزش منطقه از جمله کارشناسان زبده ، مربیان رسمی فدراسیون های ورزشی ،خانه های ورزش محلات و استفاده از تجارب ارزنده اساتید و پیشکسوتان نسبت به ترویج و توسعه ورزش همگانی و ایجاد بستری برای ورزش قهرمانی اقدام نماییم.


وی از اجرای مسابقات محلات بانوان خبر داد و گفت:  این مسابقات به صورت  مسابقات دور ناحیه ای و مسابقات قهرمان محله در حال اجراست.


رییس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه یک تصریح کرد: این مسابقات در دور ناحیه ای از اردیبهشت ماه لغایت پایان تیر ماه و در رشته های والیبال ،بسکتبال ،ایروبیک ،آمادگی جسمانی ،بدمینتون ،دو ومیدانی، داژبال و دارت برگزار می شود .


خسروی افزود: مسابقات قهرمان محله نیز در 12رشته  شامل طناب کشی ، طناب زنی ،مچ اندازی ،هندبال ، فریزبی ، بومی محلی ،گل کوچک ،ایروبیک ، بهکاپ ،داژبال ، فوتبال دستی و شطرنج  از اردیبهشت ماه لغایت پایان مرداد برگزار می شود

کلید واژه ها: شهرداری1 مسابقات بانوان
کد مطلب: 60704| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۲:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶  ,   September 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.