شهردار منطقه دو خبر داد :

اقدامات آمادگی و شهرداری منطقه دو در روز قدس

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه دو از برنامه ریزی و پیش بینی تمهیدات لازم شهرداری منطقه دو جهت برگزاری هرچه با شکوه راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.
کد مطلب: 60728| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۵:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
اقدامات آمادگی و شهرداری منطقه دو در روز قدس

به گزارش "فرازنیوز" ، عزیز اله نظری  با اعلام این خبر گفت : معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو ازآمادگی کامل برای ارائه خدمات به شهروندان در راهپیمایی روز جهانی قدس برخوردار میباشد و  تمامی ادارات مربوطه در معاونت خدمات شهری از اداره خدمات شهری، زیباسازی، ساماندهی، مدیریت پسماند و فضای سبز و اداره مسیلها و قنوات برنامه ریزی های لازم را برای برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس پیش بینی کرده اند و آمادگی لازم را برای فراهم کردن زمینه های حضور شهروندان فراهم نموده اند   .

 

وی در ادامه با بیان این که کلیه اقدامات و تمهیدات لازم در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر شدن راهپیمایی روزجهانی قدس در مسیرهای تعیین شده به لحاظ نظافت معابر و فضای سبز و نیز رفع موانع فیزیکی در طول مسیر خیابانهای آزادی، تقاطع خیابان بهبودی، خیابان شادمان، میدان توحید، خیابان توحید،خیابان ستارخان فلکه اول صادقیه در دستور کار اجرائی شهرداری منطقه 2 قرارگرفته است.

نظری به برنامه های لازم ، در خصوص تبلیغات محیطی «روز جهانی قدس» در سطح منطقه اشاره کرد و گفت : تهیه و نصب بنر برروی بیلبوردها و سازه های پرتابل در سطح محدوده و تعویض پرچم و پاکسازی طول مسیر راهپیمایی از جمله اقدامات اداره زیباسازی منطقه می باشد.

 

شهردار منطقه دو  در خصوص نظافت و رفت و روب مسیر راهپیمایی در منطقه دو تاکید کرد و گفت : بکارگیری بیش از 100 نیروی متحدالشکل کارگری و استقرار ماشین آلات سبک و سنگین از جمله( جاروب بزرگراهی،تانکر آب، کامیون و واتر جت) به شکل منظم در مسیرهای تعیین شده جهت پاکسازی و نظافت مسیرهای راهپیمایی توسط اداره خدمات شهری اقدام خواهد شد.


 وی در ادامه گفت : اقدامات لازم اداره مدیریت پسماند اعم از استقرار 20 نفر نیروی کارگری، 20 دستگاه خودروی وانت در طول مسیر راهپیمائی جهت پاکسازی معابر اصلی، به طور مستمر ، قبل از مراسم، حین و پایان مراسم در نظر گرفته شده است.

به گفته شهردار منطقه دو  شرکت شهربان و حریم بان زیر نظر اداره خدمات شهری منطقه نسبت به 2 اکیپ 11 نفره نیروی اجرائی جهت رفع ه

کد مطلب: 60728| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۵:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.