توسط بانک دی صورت گرفت؛

تقدیر از خادمین قرآنی و برندگان مسابقه ماه مبارک رمضان

بانک و بیمه - فرازنیوز: خادمین قرآنی ماه مبارک رمضان و برندگان مسابقه نکات تجویدی و داستان‌های قرآنی در مراسمي با حضور رييس هيات مديره بانك دي تقدير شدند.
کد مطلب: 60795| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۵ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر از خادمین قرآنی و برندگان مسابقه ماه مبارک رمضان

به گزارش "فرازنیوز" ، رضا سهم دینی در اين مراسم كه با حضور مدیران ارشد سازمان برگزار شد، با اهدای جوایزی از خادمین قرآنی ماه مبارک رمضان و برندگان مسابدی با ابراز خرسندي از اجراي برنامه‌های متنوع فرهنگی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: توجه به مسائل قرآنی در بانک به ويژه در ماه مبارک رمضان، موجب توسعه اخلاق حرفه‌ای برای همکاران است.

 

ريیس هیأت مدیره بانک دی با ابراز خرسندي از اجراي برنامه‌های متنوع فرهنگی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: توجه به مسائل قرآنی در بانک به ويژه در ماه مبارک رمضان، موجب توسعه اخلاق حرفه‌ای برای همکاران است.

 

 

سهم دینی در این مراسم از حجه الاسلام والمسلین مرادی، حجه الاسلام والمسلین زواره، حجه الاسلام والمسلین اردلان، حسن عباسیان، محمد جواد اکبرزاده، محسن ارباب زاده و مهدی فرخچه بعنوان خادمین قرآنی بانک که در طی یکسال گذشته به ویژه ماه مبارک رمضان نسبت به ترویج فرهنگ قرآنی، مباحث مربوط به مسائل دینی و ارائه احکام و داستان های قرآنی و نیز تلاوت منظم قرآن کریم همت ورزیدند، با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد. محمد جواد اکبرزاده، ـ كارشناس حوزه هيات عامل ـ که از وی به عنوان خادم قرآنی تقدیر شد با طراحی ربات تلگرام، امکان دانلود و قرائت صفحات قرآن را در محیط تلگرام فراهم نموده بود که طی ماه مبارک رمضان از طریق این ربات 3 دوره ختم کامل قرآن توسط همکاران صورت پذیرفت.

 

هم چنین یکی از برنامه‌های فرهنگی انجام شده در ماه مبارک رمضان، برگزاری مسابقه از نکات تجویدی، داستان‌های قرآنی و احکام بود که از  برندگان آن نیز به شرح ذیل تقدیر شد:

 

ساختمان مرکزی: جمال کرم، مهدی احمدی نوری و مصطفی عباسیان

ساختمان مطهری : یزدان کاظمی، مهدی همتی و سعید لامعی

ساختمان آموزش ارزش آفرینان: پویا قطبی، محمد کنعان و هاجر غفوری

لازم به ذکر است از دیگر  برنامه‌های فرهنگی اين ماه، برگزاری مسابقه قرآن در خانه ( تفسیر جزء چهارم قرآن مجید)است که روز چهارشنبه 14 تيرماه راس ساعت 16 و 30 دقيقه به صورت سراسری از طریق سامانه جامع منابع انسانی انجام خواهد شد و به برندگان این مسابقه هدایای ارزشمندی اهدا خواهد شد.

کد مطلب: 60795| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۵ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.