تشریح نحوه دریافت قدرالسهم بن کارت‌های نمایشگاه کتاب تهران

بانک و بیمه - فرازنیوز: معاون امور شعب و بازاریابی بانک شهر ، نحوه دریافت قدرالسهم بن کارت‌های سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران را اعلام کرد.
کد مطلب: 60809| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۳:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
تشریح نحوه دریافت قدرالسهم بن کارت‌های نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش "فرازنیوز" ، محمد کیایی با اعلام این خبر گفت: امکان دریافت قدرالسهم بن کارت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی از طریق کارت‌خوان‌ها و دستگاه های خودپرداز بانک شهر از ابتدای تیرماه فراهم شده است.


وی افزود: همچنین افرادی که بن کارت اهالی قلم را در اختیار دارند و بن کارت‌ها از طریق موسسات مختلف به آنان اهدا شده است، می‌توانند با مراجعه به سایت ketab.ir به لیست کتاب فروشی های منتخب در سراسر کشور دسترسی پیدا کرده و با بن کارت خود خرید کنند.


به گفته معاون امور شعب و بازاریابی بانک شهر، این بانک در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت، با در اختیار قرار دادن ٣٢٠٠ دستگاه کارت‌خوان به ناشران و به‌کارگیری بیش از ٧٩ دستگاه خودپرداز، سه دستگاه خوددریافت، دو دستگاه صراف الکترونیک و ٦٤ دستگاه وب کیوسک به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان پرداخت.


کیایی تصریح کرد: همچنین به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان، ٧ دستگاه شهرنت، ٦ دستگاه خودپرداز سیار و ٧ کانکس خودپرداز در سالن‌های نمایشگاهی و محوطه شهرآفتاب، به اهل نشر، فرهنگ و کتاب خدمات ارائه کرد.
بر این اساس، سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت ماه با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» در مجموعه شهر آفتاب برگزار شد

کد مطلب: 60809| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۳:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.