برگزاری دوره های مهارت آموزی در 13 رشته ویژه کارگران فصلی

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در بازدید از سامانه کارگران فصلی منطقه 11 گفت: برای کارگرانی که مهارتی ندارند ؛ دوره های آموزشی در 13 رشته برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 60821| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۴:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
برگزاری دوره های مهارت آموزی در 13 رشته ویژه کارگران فصلی

به گزارش "فرازنیوز" رضا قدیمی افزود: هدف از راه‌اندازی سامانه کارگران فصلی و ساختمانی؛ تلاش برای توانمندسازی کارگران فصلی، تهیه بانک اطلاعاتی براساس تخصص ،مهارت و ایجاد فرصت‌های شغلی برای آنان است.

قدیمی با بیان این که با توجه به نوع مهارت کارگران، کارت مهارت درجه‌های 1، 2 و 3 به آن ها داده می‌شود ادامه داد: برای افرادی که مهارتی ندارند دوره آموزشی در ١٣رشته برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: کارشناسان سازمان خدمات اجتماعی با مراجعه به پاتوق‌های کارگران و دریافت اطلاعات فردی، تخصصی و میزان مهارت آن ها یک سامانه الکترونیکی درباره کارگران راه‌اندازی کرده‌اند که یکی از فواید آن دسترسی آسان کارفرمایان به فهرست کارگران و تسهیل انتخاب نیروهای مورد نیازشان در زمینه‌های مختلف مهارتی است.

به گفته قدیمی به ‌زودی خط ۵ رقمی تلفن ویژه کارگران فصلی و ساختمانی با هدف ایجاد پل ارتباطی شهروندان با سامانه‌ها و دسترسی به کارگرانی که صلاحیت فنی دارند از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی می‌شود.

کد مطلب: 60821| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۴:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.