شهردار منطقه دو در راستای طرح تفکیک از مبدأ خبر داد :

آموزش چهره به چهره بازیافت در منطقه 2

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه دو از ارائه آموزش چهره به چهره بازیافت به بیش از شانزده هزار شهروند منطقه دو در راستای طرح تفکیک از مبدأ خبر داد.
کد مطلب: 60823| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۴:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
آموزش چهره به چهره بازیافت در منطقه 2

به گزارش "فرازنیوز"  ، عزیز اله نظری  با اعلام این خبر گفت : در راستای تحقق طرح ترویج فرهنگ تفکیک از مبدأ بیش از 4000 خانوار در محلات منطقه دو تحت آموزش چهره به چهره بازیافت قرار گرفته و با اهمیت تفکیک زباله در مبدا آشنا شدند.


شهردار منطقه دو در ادامه گفت :  آموزشگران مدیریت پسماند منطقه دو با هدف فرهنگسازی تفکیک زباله در مبدا و مدیریت پسماند با حضور در واحدهای تجاری و اصناف به تشریح اهداف این طرح پرداخته و طی برنامه ریزی های انجام شده آموزش به  واحد تجاری در دستور کار قرار دارد.


نظری شهردار منطقه دو خاطر نشان کرد: غرفه های اطلاع رسانی در بوستانها و دیگر مراکز منطقه برپا میباشد  و آموزش های بازیافت به شهروندان ارائه میشود تا ترویج فرهنگ تفکیک از مبدأ بیش از پیش در زندگی روزمره شهروندان نهادینه شود . 

 

وی یادآور شد: اجرای برنامه هنری و نمایشی با محوریت پسماند در مدارس و بوستانها، برگزاری کارگاه های آموزشی در مساجد و مدارس و توزیع مخازن پسماند خشک بنابر درخواست مراکز اداری از دیگر فعالیت های این منطقه میباشد .

کلید واژه ها: شهرداری2 بازیافت تفکیک
کد مطلب: 60823| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۴:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.