شهردار منطقه 10 خبر داد؛

افزایش ساعات کار ایستگاه مترو کمیل در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: ایستگاه مترو کمیل همزمان با مراسم افتتاحیه توسط شهردار محترم تهران، به صورت روزانه فعالیت خود را آغاز کرد و ساعات فعالیت این ایستگاه افزایش یافت.
کد مطلب: 60824| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۴:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
افزایش ساعات کار ایستگاه مترو کمیل در منطقه 10 تهران

به گزارش "فرازنیوز" ، عباس بابازاده شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: با تلاش های صورت گرفته و همزمان با افتتاح خط هفت مترو، ایستگاه کمیل همه روزه از ساعت 7 صبح تا 17:30 فعال است.

وی افزود: ایستگاه رودکی نیز واقع در تقاطع خیابان امام خمینی (ره) شهیدنواب صفوی برای ایجاد سهولت در تردد شهروندان در حال نصب پله برقی است و به زودی راه اندازی خواهد شد.

شهردار منطقه با اشاره به اجرای عملیات محوطه سازی ایستگاه مترو بریانک خاطرنشان کرد: در حال حاضر عملیات محوطه سازی به طور همزمان در حال طراحی و اجرا است و در صورت تحویل فضاهای کارگاهی توسط شرکت مترو این فضاها آزادسازی و برای احداث ایستگاه تاکسی بهره برداری خواهد شد.

وی افزود: احداث باند کندرو بزرگراه شهید نواب صفوی و راست گرد به خیابان گلبن و خیابان بریانک از اهم پروژه های منطقه است که تاثیر به سزایی در کاهش حجم ترافیک ضلع شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب صفوی و به تبع آن میدان 9 دی و خروج محله بریانک از بن بست دارد

کد مطلب: 60824| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۴:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.