رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر خبرداد:

اجرای طرح هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی برای نخستین بار در كلانشهر شیراز

بانک و بیمه - فرازنیوز: رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر از اجرای طرح هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی برای نخستین بار در كلانشهر شیراز خبرداد.
کد مطلب: 60831| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۴:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
اجرای طرح هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی برای نخستین بار در كلانشهر شیراز

به گزارش "فرازنیوز"  هادی امین زاده با اعلام این خبرگفت: درآینده نزدیک تمامی وسایل نقلیه سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری شیراز از جمله تاکسی‌ها به کارتخوان الکترونیک تجهیز و به سیستم پرداخت الکترونیک متصل خواهند شد .


وی  افزود: یکی از مزیت‌های استفاده از پرداخت الکترونیکی، آمارگیری است که این کار به مدیریت ناوگان حمل و نقل عمومی کمک می‌کند تا بتواند هم در مدیریت لحظه ای موفق باشد و هم مدیریت دراز مدت را به درستی انجام دهد .
امین زاده با اشاره به این‌که کارت شهروندی بانک شهر که در حال حاضر بسیاری از شهروندان از آن استفاده می‌کنند ، می‌تواند برای 16 خدمت مورد استفاده قرار گیرد گفت: اگر تمام خدمات شهروندی در یک کارت تجمیع شود مردم استقبال بیشتری خواهند داشت .


رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر با اشاره به طرح پایلوت هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی برای نخستین بار در كلانشهر شیراز ، گفت: طرح پایلوت سامانه هوشمند تاکسیرانی مشتمل بر تامین و نصب دستگاه تاکسیمتر ، رابط پرداخت آنلاین و آفلاین کرایه در تاکسی، سامانه گزارش گیری AVL و  AFC  مطابق با بروزترین تکنولوژی در صنعت حمل ونقل دنیاست که روند پیاده سازی آزمايشي آن از چندی پیش روی 250 دستگاه تاکسی به صورت پایلوت در شهر شیراز اجرا شده است.


وی ابراز امیدواری کرد که با حمایت مدیران شهری، رانندگان و شهروندان شیراز در آینده نزدیک ، تمام تاکسی های شیراز به این سامانه تجهیز می‌شود .

 

کد مطلب: 60831| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۴:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.