معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين:

رضايت‌مندي مشتريان در گرو توجه به الگوي شعبه محوري

بانک و بیمه - فرازنیوز: معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين با تاکيد بر اهميت کيفي سازي خدمات ارايه شده به مشتريان اين بانک گفت: شعب بانک کانال ارايه خدمات بانکي به شمار مي‌روند، لذا لازم است که در برنامه‌ريزي‌ها و سياست‌گذاري‌هاي بانک به عنوان "محور برنامه‌ريزي" مورد توجه قرار گيرند.
کد مطلب: 60833| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۵:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
رضايت‌مندي مشتريان در گرو توجه به الگوي شعبه محوري

به گزارش "فرازنیوز"  نصرت‌اله شهبازي در حاشيه بازديد از شعبه اسفنديار اين بانک گفت: شعبه محوري، الگويي است که توجه به آن علاوه بر افزايش کارايي خدمات بانک، رضايت‌مندي مشتريان را نيز به همراه خواهد داشت.


وي اظهار داشت: در شرايط حاکم بر نظام بانکي لازم است با تسهيل روند ارايه خدمات بانکي، شرايط را به گونه‌اي فراهم کنيم که خدمات به صورت ساده و آسان در اختيار مشتريان قرار گيرد.
عضو هيات مديره بانک اقتصادنوين، در ادامه ضمن تاکيد بر لزوم بکارگيري روش‌هاي موثر براي کاهش حجم مطالبات معوق در نظام بانکي گفت: يکي از روش‌هاي ساده براي کنترل رشد مطالبات معوق بهداشت اعتباري است که بايد توسط همه بخش‌هاي مرتبط مورد توجه قرار گيرد.


شهبازي همچنين از لزوم تشکيل کارگروه وصول مطالبات در شعب بزرگ بانک اقتصادنوين خبر داد و گفت: رشد مطالبات معوق آثار نامطلوب زيادي در نظام بانکي برجاي گذاشته است، در چنين شرايطي بايد با بکارگيري همه ابزارها نسبت به کنترل و کاهش مطالبات نظام بانکي اقدام موثر صورت پذيرد.


وي افزود: با کاهش مطالبات معوق توان تسهيلات دهي بانک‌ها افزايش مي‌يابد که اين مهم در نهايت به نفع همه بخش‌هاي مرتبط با نظام بانکي خواهد بود.
شهبازي عضو هيات مديره و معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين در ادامه بازديد خود از شعبه اسفنديار که با حضور آخرتي مدير امور شعب و کاکوند مدير امور بين‌الملل انجام شد، با تک تک همکاران اين شعبه ديدار و گفت‌وگو کرد.

کد مطلب: 60833| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۵:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶  ,   September 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.