مدیرعامل بانک صنعت و معدن عنوان کرد؛

اهمیت برخورداری از توسعه منابع انسانی و مدیریتی در بانکداری توسعه ای

بانک و بیمه - فرازنیوز: علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : توسعه منابع انساني و مديريتي با آموزش مستمر و مديريت دانش در بانك هاي توسعه اي از اهميت بالايي برخوردار است و بانك صنعت و معدن در سال هاي اخير در اين زمينه برنامه ريزي فعالي داشته است.
کد مطلب: 60841| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
اهمیت برخورداری از توسعه منابع انسانی و مدیریتی در بانکداری توسعه ای

به گزارش"فرازنیوز" دکتر افخمی  در مراسم افتتاحیه دوره mini MBA كه با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و بانک صنعت و معدن برای برخی از مدیران این بانک در سالن سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد افزود: آموزش زمان خاص و مشخصی ندارد بلکه تا پایان عمر و در طول زندگی ، انسان نیازمند یادگیری است .
افخمي بيان داشت: اگر با نگاهي مقطعي و کوتاه مدت به مقوله یادگیری بنگريم قابليت دستيابي به توسعه پايدار را نخواهيم داشت زيرا توسعه امري پويا و مستمر است .


وی افزود: برای موفقیت یک مجموعه ابتدا باید نوع نگاه و نگرش منابع انسانی را در جهت حرکت و پویا يي تغییر داد و با توجه مستمر به آموزش افراد مجموعه ، یک روند پایدار در توسعه و پیشرفت ایجاد كرد.
افخمی بیان داشت: هر گاه مدیران و منابع انسانی بانک در دوره های آموزشی شرکت می کنند از اواسط دوره تغییرات سیستمی را در بانک احساس می کنيم و اين نشان دهنده تاثير سريع آموزش در يك سازمان است.


در مراسم ياد شده محمد علی محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در بيان داشت: یکی از افتخارات مجموعه ما این است كه از سال گذشته با بانک صنعت و معدن همکاری هایي را در برگزاری دوره های مختلف برای مدیران بانک انجام داده و تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر ارائه خدمات به کار گرفته است.


وي افزود: جناب مهندس افخمی با درایت و تخصص بالایی که در مدیریت دارند از جمله مدیران موفقی هستند که تاکید بسیاری بر توسعه منابع انسانی و توسعه مدیران خود دارند.
محمدي اظهار کرد: سازمان مدیریت صنعتی رویکرد تغییر و تحول در نگرش ها و باورهای مدیران را در راس کار خود قرار داده و در ساختار اصلی ارائه خدمات آموزشی دوره های مشاوره و پژوهشی نیز وجود دارد.

کد مطلب: 60841| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.