بانک کارآفرین و اعلام فراخوان شرکت در مزایده ملک در شهرستان نوشهر

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک کارآفرین در نظر دارد ملک مازاد با مشخصات مندرج در فرم پیوست را در شهرستان نوشهر به صورت مشاع و با شرایط پرداخت نقد، از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
کد مطلب: 60842| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
بانک کارآفرین و اعلام فراخوان شرکت در مزایده ملک در شهرستان نوشهر

به گزارش "فرازنیوز" شرایط و نحوه شرکت در مزایده بشرح زیر می باشد؛

 

  1. مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل 20% مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی است که می‌بایست توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در فرم شرکت در مزایده (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک کارآفرین ) واریز و اصل رسید آن را با قید ردیف و مشخصات ملک انتخابی تحویل شود.
  2. متقاضیانی که جهت دریافت اسناد مزایده به صورت حضوری به بانک مراجعه می‌کنند، می‌بایست مبلغ 200.000 ریال به حساب مندرج در برگ شرایط مزایده واریز و اصل فیش را ارئه نمایند.
  3. ملک مربوطه با وضع موجود و شرایط روز به فروش می‌رسد و بانک تعهدی از بابت هرگونه طرح احتمالی املاک (مطروحه از جانب شهرداری) نخواهد داشت. همچنین بانک در قبول یا رد، یک یا تمامی پیشنهادات مختار است.
  4. سهم‌الشرکه پلاک مزبور به صورت مشاعی واگذار می‌گردد، بانک هیچگونه مسئولیتی در قبال افراز سهم مشاعی و اخذ سند تفکیکی ندارد و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.

 

کل بهای مورد معامله به صورت نقد همزمان با انتقال قطعی سهم مشاعی از پلاک موصوف در دفتر اسناد رسمی دریافت خواهد شد.

 

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، بازدید و دریافت برگه شرایط مزایده، می‌توانند از تاریخ نشر آگهی تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 27 تیر در ساعات اداری ( 8 صبح لغایت 15 بعدازظهر ) به اداره املاک و قراردادها (تهران) مراجعه فرمایند.

 

متقاضیان باید پیشنهادات خود را تا تاریخ اعلام شده به آدرس تهران، صندوق پستی 4659-15875 و یا حضوراً به نشانی ساختمان مرکزی بانک کارآفرین تحویل و رسید دریافت نمایند.

 

نشانی اداره املاک و قراردادها: تهران، خیابان ولی عصر، روبه‌روی درب اصلی پارک ملت، خیابان ناهید غربی، پلاک 97، ساختمان مرکزی بانک کارآفرین، طبقه سوم (اداره املاک و قراردادها)

تلفن: 26214975-021 و 6- 26215144-021

دریافت فرم شركت در مزایده

کد مطلب: 60842| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.