مردان نقره ایی معضل اعتیاد را به نمایش کشیدند

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی مردان نقره ایی در مترو تجریش معضل اعتیاد را برای شهروندان به نمایش درآوردند.
کد مطلب: 60846| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
مردان نقره ایی معضل اعتیاد را به نمایش کشیدند

به گزارش "فرازنیوز"  سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ارتقاي سلامت رواني - اجتماعي جامعه منوط به توانمندسازي شهروندان آن است و با توجه به اينکه سوء مصرف مواد يک فرآيند طولاني است بايد آموزش های اوليه در همان سنین کودکی آغاز شود تا جامعه به واکسيناسيون اجتماعي نائل شود.


وی افزود: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای تلاش جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران اقدام به برپایی غرفه اطلاع رسانی و ارائه مشاوره به شهروندان در ایستگاه مترو تجریش نمود.


کارگران افزود: غرفه مذکور از  17 لغایت 21 تیرماه از ساعت 9 الی 17 با حضور مشاوران و روانشناسان جهت ارائه مشاوره، راهنمایی، اطلاع رسانی و... بر پا بود.
این مقام مسئول تصریح کرد: حضور silver  Man یا همان مردان نقره ای از دیگر برنامه ها بود که به صورت نمایشی اقدام به  آگاه سازی شهروندان از عواقب اعتیاد و راهنمایی آنها جهت دریافت مشاوره به جایگاه استقرار کارشناسان آسیبهای اجتماعی نمودند.


وی خاطر نشان کرد:  در کنار غرفه هفته مبارزه با مواد مخدر، غرفه مقابله با کار کودکان کار نیز دایر بود و  گروه نمایش سازمان خدمات اجتماعی در میدان قدس اقدام به اجرای نمایش خیابانی و اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص آسیبهای ناشی از کار این کودکان  نمود .

کد مطلب: 60846| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.