همایش ارزی مدیران و کارکنان بانک سرمایه برگزار شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: همایش ارزی مدیران و کارکنان شعب ارزی بانک سرمایه به منظور بررسی عملکرد شعب ارزی از دو منظر حجم خدمات و جذب مشتریان روز چهارشنبه مورخ 21 تیر ماه برگزار شد.
کد مطلب: 60859| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۵:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
 همایش ارزی مدیران و کارکنان بانک سرمایه برگزار شد

به گزارش "فرازنیوز"  همایش ارزی مدیران و کارکنان شعب ارزی با حضور قباد بهادری نژاد، معاون بانکی و عضو هیات عامل، مجتبی زمانیان، رئیس اداره حوزه مدیریت، سعید فلاح، رئیس اداره بازاریابی و توسعه محصول، احمد حاجی محمدی، رئیس اداره بین الملل، احمد کاوه رئیس اداره عملیات ارزی و جمعی از معاونان و کارکنان شعب ارزی بانک سرمایه برگزار شد.


در ابتدای همایش کاوه طی سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی عملکرد بانک در حوزه ارز و بین الملل، تبیین برنامه ها و سیاست های ارزی بانک و بررسی مسائل این حوزه عنوان کرد از همکاران خواست تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به بهبود روند فعالیت های ارزی بانک یاری رسانند.


در ادامه حاجی محمدی نیز گزارش مختصری از عملکرد ادارات ارز و بین الملل طی یکسال گذشته ارائه نمود و فعالیت های این ادارات را در حوزه های مختلف ضمانت نامه های ارزی، کارت سبز گمرکی، انعقاد قراردادهای بین المللی، پیگیری مطالبات ارزی، تجهیز و توسعه شعب، حواله های ارزی و تدوین دستورالعمل های لازم و ابلاغ به شعب ارزی و سایر فعالیت های مربوطه تشریح نمود.


شایان ذکر است در پایان نشست همکاران حاضر به طرح سوالات و مسائل خود در حوزه های مختلف اعتبار اسنادی، اعتبارسنجی و سایر مسائل مربوطه پرداختند و مدیران حاضر در جلسه نیز به سوالات مطرح شده پاسخ داده و راهکارهای لازم را بیان نمودند.

کد مطلب: 60859| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۵:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.