راه اندازی پویش "از خودمان شروع کنیم "در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از راه اندازی پویش" از خودمان شروع کنیم" با شعار احترام به عابر پیاده به همراه اجرای طرح پنجشنبه های پاک و برگزاری برنامه های نمایشی با مشارکت شهروندان خبر داد.
کد مطلب: 60864| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۵:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
راه اندازی پویش

به گزارش "فرازنیوز" ، رضا زلفی، ضمن اعلام این خبر گفت:  با هدف ترغیب و تشویق شهروندان به استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه پاک و ایجاد روحیه شادابی و نشاط  و ترویج و تبیین مقررات راهنمایی و رانندگی پویش "از خودمان شروع کنیم" با مشارکت نهادهای مردمی راه اندازی شد.

وی افزود: اعضای این کمپین پنجشنبه های هر هفته از ساعت  18 از پارک آموزش ترافیک منطقه با دوچرخه برای ترویج"فرهنگ دوچرخه به جای خودرو"  و " برای هوای  پاک شهر رکاب بزنیم" به سوی مناطق دیگر و منزل شهدا رکاب می زنند.

وی افزود: همچنین اجرای گروه های نمایشی در تقاطع خیابان شهید نواب صفوی، آزادی در روزهای سه شنبه و پنجشنبه به منظور فرهنگ سازی رعایت حق تقدم عابر پیاده و تذکر به خودروهای عبوری برای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از دیگر اقدامات این پویش خواهد بود و  این برنامه ها به صورت هفتگی تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

 

کد مطلب: 60864| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۵:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.