پویش «از خودمان شروع کنیم» با ترغیب به استفاده از دوچرخه آغاز شد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران از برگزاری مرحله دوم پویش «از خودمان شروع کنیم» با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از دوچرخه و احترام به عابران پیاده خبر داد.
کد مطلب: 60865| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۵:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
پویش «از خودمان شروع کنیم» با ترغیب به استفاده از دوچرخه آغاز شد

به گزارش"فرازنیوز"  سجاد زارع صفت با اشاره به این که این برنامه از بیست و دوم تیرماه تا انتهای مردادماه جاری برگزار خواهد شد؛ گفت: براساس هماهنگی انجام شده با پلیس راهنمایی و رانندگی؛ یک گروه از هنرمندان عرصه پرفورمنس، مسیر حدفاصل میدان منیریه تا تئاتر شهر را سوار بر دوچرخه رکاب می زنند و در طول مسیر ضمن گفتگو با عابران پیاده و رانندگان خودروها؛ آن ها را به استفاده از این وسیله تفریح و جابه جایی کم هزینه تشویق می کنند.

وی افزود: برنامه مذکور از ساعت 18 تا  21روزهای سه شنبه وپنج شنبه هرهفته انجام می شود و پس از پایان مسیر دوچرخه سواری این هنرمندان در محل فضای باز مقابل مجموعه تئاتر شهر؛ برنامه های نمایشی مرتبط با مقوله دوچرخه سواری را برای شهروندان اجرا می کنند.

معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه 11 تهران خاطرنشان کرد: مرحله اول پویش «از خودمان شروع کنیم» اسفندماه سال گذشته توسط واحد آموزش این معاونت و با موضوع احترام به خط کشی عابر پیاده در سطح این منطقه برگزار شد که شاهد استقبال چشمگیر چندین هزار نفر از شهروندان از این برنامه بودیم.

 

کد مطلب: 60865| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۵:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.