حفظ محیط زیست به کودکان آموزش داده می شود

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: موزه طبیعت و حیات وحش ایران - دارآباد - در راستای فرهنگ سازی و ارتقای سطح دانش زیست محیطی در سطح جامعه و ایجاد ارتباط صحیح میان انسان و طبیعت دوره های آموزشی زیست محیطی را برگزار می کند.
کد مطلب: 60868| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۶:۷:۱۰| نسخه چاپی
حفظ محیط زیست به کودکان آموزش داده می شود

به گزارش "فرازنیوز" ، دکتر مجید نوائیان مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران - دارآباد -  با اعلام این خبر اظهار داشت: بخش آموزش موزه دارآباد همچون سال های گذشته با شروع فصل تابستان اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی زیست محیطی در دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان نموده است .
 نوائیان افزود:  این کارگاه های آموزشی موجب آشنایی هر چه بیشترعموم با حیات وحش و اهمیت آنها در حیات انسان و  به تبع آن حفاظت و حراست از حیوانات و محیط زیست می شود.


وی تصریح کرد: این دوره ها در بخش کودکان شامل دوره آشنایی با پرندگان و پستانداران،  دنیای زیر آب، طراحی و نفاشی در طبیعت ، کارگاه خلاقیت و کارگاه لمس حیوانات است و در بخش بزرگسالان نیز شامل آشنایی با پرندگان،  پستانداران، خزندگان، پروانه ها و عنکبوتیان، عکاسی و طراحی در طبیعت است.
گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 22290002 و 22829992 واحد آموزش تماس حاصل نمایند

کد مطلب: 60868| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۶:۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.