اطلاع رسانی مناسب نقش مهمی در تحقق طرح مهر ماندگار دارد

بانک و بیمه - فرازنیوز: معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مهر اقتصاد در جریان بازدید از استان البرز که با هدف بررسی پرونده های تسهیلاتی و وضعیت وصول مطالبات، صورت گرفت عنوان کرد: درطرح مهر ماندگار شرایط مناسبی برای همکاران مهیا شده تا با اطلاع رسانی مناسب نهایت استفاده را از این فرصت نمایند.
کد مطلب: 60871| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۵ ۱۵:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
اطلاع رسانی مناسب نقش مهمی در تحقق طرح مهر ماندگار دارد

به گزارش فرازنیوز، مهدی رمضانی _ معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک_ در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت وصول مطالبات و برشمردن راهکارهای اساسی در زمینه کاهش معوقات، گفت: همکاران شعب عضوی موثر در راستای تحقق اهداف طرح مهر ماندگار هستند و چنانچه از فرد فرد آن ها کمک گرفته شود نتیجه بسیار مطلوبی در پی خواهد داشت.

رمضانی به مساعدت بانک برای بخشش جرایم و استفاده مناسب از فرصت ایجاد شده در دوره طرح اشاره کرد و ابراز داشت: این امر بهترین فرصت برای وصول و کاهش مطالبات معوق است بنابراین شرایط مناسبی برای همکاران مهیا شده تا با اطلاع رسانی مناسب نهایت بهره برداری را از این فرصت در جهت تحقق اهداف بانک داشته باشند.

وی با تاکید بر نقش نیروی انسانی در این حوزه، پیگیری مستمر کارکنان در جهت وصول مطالبات، معرفی و نقش آفرینی مدیران موفق در این حوزه، تعامل و ارتباط اثر بخش با مشتریان، ایجاد انگیزه در همکاران برای تلاش بیشتر در راستای وصول معوقات و انتقال تجربیات موفق همکاران را از جمله راهکارهای موثر در این زمینه برشمرد.

در ادامه، پیمان موحد - رئیس اداره امور شعب استان البرز - ضمن قدردانی از حضور معاون حقوقی و وصول مطالبات برای سرعت بخشیدن در روند وصول پرونده های خاص، گزارشی از برنامه ریزی های صورت گرفته در استان در راستای پیگیری مناسب مطالبات در شعب ارائه کرد.

کد مطلب: 60871| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۲۵ ۱۵:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.