استعدادهای بچه های آسمانی شناسایی می شود

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: استعدادهای ورزشی، هنری دختران و پسران کم توان جسمی، حرکتی و ذهنی با هدف ارتقاء سطح سلامت و ایجاد انگیزه ورزشی در آنها شناسایی می شود.
کد مطلب: 61020| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۴:۵:۱۰| نسخه چاپی
استعدادهای بچه های آسمانی شناسایی می شود

به گزارش "فرازنیوز"  علی خسروی رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه یک در مرکز خیریه عمل با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : در همایش های تفریحی و ورزشی که در بوستان ها و اماکن ورزشی برگزار می شود غرفه هایی جهت شناسایی استعدادهای بچه های آسمانی در نظرگرفته خواهد شد تا این عزیزان بتوانند در رشته های ورزشی، هنری ، کارآفرینی و... که علاقمند هستند فعالیت کنند.

خسروی تصریح کرد: ورزش گروه های خاص از ضروری ترین فعالیت های بدنی در زمینه ورزش معلولین است و باعث غنی سازی اوقات فراغت آنها وتشویق و توسعه این قشربه امر ورزش می شود لذا بستر سازی برای حضور بچه های کم توان جسمی، حرکتی و ذهنی در برنامه های ورزشی و هنری مد نظر قرار گرفته است.
وی گفت: بر همین اساس اداره تربیت بدنی شهرداری منطه یک در بخش بانوان، اقدام به برگزاری یک همایش ورزشی ویژه دختران معلول ذهنی در رشته های آمادگی جسمانی ، هفت سنگ، لی لی، پرتاپ توپ و... در مرکز خیریه عمل نمود وجوایزی به رسم یادگاری به دختران آسمانی اهدا کرد.

 
کلید واژه ها: شهرداری1
کد مطلب: 61020| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۴:۵:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 24, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.