با اجرای چهار نمایش صحنه‌ای و هفت نمایش خیابانی

آغاز کار بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره

سینما و تئاتر - فرازنیوز: بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره از امروز ۱۵ مرداد با اجرای چهار نمایش صحنه‌ای و هفت نمایش خیابانی در تهران کار خود را آغاز می‌کند.
کد مطلب: 61045| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۶ ۱۰:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
آغاز کار بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره

به گزارش"فرازنیوز" بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره امروز با اجرای ۴ نمایش صحنه‌ای و اجرای ۷ نمایش خیابانی آغاز به کار کرده و تا 20 مردادماه ادامه خواهد داشت.

در روز نخست این جشنواره نمایش‌های «من آنجا نیستم» به کارگردانی مهدی نعمتی در سالن تئاتر شهر ساعت 15، «پیرمرد، بقچه،‌دوچرخه» به کارگردانی پیمان کریمی در سالن تماشاخانه ماه حوزه هنری ساعت 16:30، «تراژدی پارک» اتابک به کارگردانی سیروس مصطفی در تماشاخانه مهر ساعت 18 و نمایش «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی حسام افروز در تالار اندیشه حوزه هنری ساعت 19:30، به روی صحنه می رود.

همچنین نمایش‌های خیابانی «گزارش یک تابوت» ساعت 17:30 در محوطه حوزه هنری، »سیاه وُردارو» ساعت 17:30 در محوطه تئاتر شهر، «فرکانس» ساعت 19 در محوطه حوزه هنری، «حکایت خنده دار خنده‌ای که نبود» ساعت 19 در محوطه تئاتر شهر، «صددرصد خارجی» ساعت 19 در محوطه ایوان انتظار (میدان ولیعصر)، نمایش «ردپایی در آسمان» ساعت 20:30 در محوطه حوزه هنری و نمایش «هفت پله تا آواز خورشید» به کارگردانی آرزو علی‌پور ساعت ۲۰:۳۰ در محوطه ایوان انتظار (میدان ولیعصر) در روز نخست بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره اجرا خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره از روز 15 مردادماه به مدت 5 روز برگزار خواهد شد. مراسم اختتامیه این جشنواره 20 مردادماه با حضور هنرمندان و مدیران هنری در تالار اندیشه حوزه هنری خواهد بود.

 

کد مطلب: 61045| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۱۶ ۱۰:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.