بهره مندی شهروندان منطقه 20 از مزرعه خانواده

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: سرای محله شهادت منطقه 20 همزمان با ایام تعطیلات تابستانه، میزبان ویژه برنامه های فرهنگی، آموزشی، تفریحی و مهارتی است و شهروندان برای تامین سرانه سبزیجات روزانه می توانند از امکان مزرعه خانواده این محل فرهنگی استفاده کنند.
کد مطلب: 61061| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۵:۸:۱۰| نسخه چاپی
بهره مندی شهروندان منطقه 20 از مزرعه خانواده

به گزارش "فرازنیوز"  سرای محله شهادت منطقه 20 با ویژه برنامه های متنوع تابستانی در زمینه های هنری، آموزشی، تفریحی، اشتغال زایی آماده ارائه خدمات رسانی به شهروندان علاقه مند است.

تورهای گردشگری، مشاوره های شهروندی، برنامه های سلامت محور شامل ویزیت پزشک، تست قند خون و فشارخون، اعزام کارشناس به مدارس، مساجد، کارگاه های آموزشی و دوره های تقویت تحصیلی از جمله خدمات رایگان سرای محله شهادت است که همزمان با ایام تعطیلات تابستان و به منظور غنی سازی اوقات فراغت شهروندان، به صورت ویژه به شهروندان ارائه می شود.


سرای محله شهادت مجری طرح مزرعه خانواده است و شهروندان با دریافت آموزش های لازم می توانند سرانه سیزیجات مصرفی خود و خانواده را از این محل که حدود 200 مترمربع است و تمامی امکانات و آموزش ها به صورت رایگان ارائه می شود، تامین کنند.


عرضه و فروش محصولات هنری و تولیدی کارآفرینان محلی؛ راه اندازی خانه کتاب و مسابقات مقاله نویسی از طرح های خاص سرای محله شهادت است که با استفاده از ظرفیت های محلی انجام می شود.


سرای محله شهادت در دولت آباد، جنب میدان شهید بروجردی واقع در بوستان شهیده فراهانیان واقع شده است و شهروندان متقاضی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://shahadat.mytehran.ir مراجعه کنند و یا با شماره های 36653272، 33391772، 33775982 تماس بگیرند و یا از طریق شماره تلگرام 09377539858 عضو کانال این سرا شوند.

 
کد مطلب: 61061| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۵:۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.