دوره های جدید آموزش گل و گیاه در منطقه 11آغاز شد

آشنایی با گیاهان دارویی ،گل های آپارتمانی ، هرس و سبزیکاری

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 از آغاز دوره های جدید تئوری و عملی گل و گیاه در مراکز تحقیقات ،آموزش و مشاوره فضای سبز خبر داد.
کد مطلب: 61062| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۵:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
آشنایی با گیاهان دارویی ،گل های آپارتمانی ، هرس و سبزیکاری

به گزارش "فرازنیوز" کورش خرد با اشاره به این که تمامی کلاس ها با توجه به درخواست شهروندان برنامه ریزی شده است؛ گفت: سر فصل های اين كلاس­ها از تنوع بالايی برخوردار است و برای پوشش دهی بهتر؛ در تمامي مراكز از جمله بوستان­های رازی، قبله و گلخانه آموزشی برگزار می شود تا علاقمندان با توجه به دسترسی خود در اين كلاس­ها شركت كنند.


او هدف از برگزاری كلاس­های آموزشي را افزايش آگاهي شهروندان در رابطه با گياهان آپارتماني، گياهان پركاربرد در فضاي سبز، گياهان دارويي و ... عنوان کرد و ادامه داد: در كلاس آموزش سبزيكاری نحوه آماده سازی زمين برای كاشت انواع سبزی های برگی و همچنين نحوه كاشت سبزی های مناسب برای اين فصل مانند ريحان، تره، شويد، شاهي و....به صورت عملی آموزش داده می شود. همچنین در كلاس هرس سبز پيرامون هرس در فصل تابستان و اصول هرس اطلاعات ارائه می شود و در كلاس گياهان آپارتماني هم در رابطه با شناخت نيازهای گياهان و نحوه نگهداری از آن­ها در محیط های آپارتمانی و منازل؛ آموزش عملی به علامندان ارائه خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی گل و گیاه می توانند با شماره 55427494 مركز تحقيقات، آموزش و مشاوره فضاي سبز منطقه 11تماس بگیرند.

کد مطلب: 61062| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۵:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.