حمایت رییس کل بیمه مرکزی از گزینه پیشنهادی وزارت اقتصاد

بانک و بیمه - فرازنیوز: رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: به دلیل شناختی که از دیدگاه ها، سوابق اجرایی و خدمات و قدرت تعامل «مسعود کرباسیان» در سال های گذشته دارم، معتقدم وی انتخاب مناسبی برای وزارت امور اقتصادی و دارایی است.
کد مطلب: 61069| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۴ ۷:۴۹:۱۰| نسخه چاپی
 حمایت رییس کل بیمه مرکزی از گزینه پیشنهادی وزارت اقتصاد

به گزارش "فرازنیوز" «عبدالناصر همتی» افزود: دکتر کرباسیان «منتخب آقای دکتر روحانی» است و رییس جمهوری با بررسی همه پیشنهادها و اطلاع کامل از شرایط اقتصادی کشور و ضرورت هماهنگی ستاد اقتصادی به این تشخیص رسیده است.


دکتر همتی افزود: از سوی دیگر، به دلیل شناختی که از دیدگاه ها، سوابق اجرایی و خدمات و قدرت تعامل جناب آقای دکتر کرباسیان در طول سال های گذشته دارم، معتقدم انتخاب مناسبی برای وزارت امور اقتصادی و دارایی هستند و انشالله با رای اعتماد نمایندگان ملت این مسئولیت را به عهده خواهند گرفت .


بنا براین گزارش ؛ معاون امور مجلس رییس جمهوری هفدهم مردادماه نام 17 وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
به گفته «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که نام وی به عنوان رییس دفتر رییس جمهوری در دولت دوازدهم مطرح شده، قرار است نام یک وزیر پیشنهادی باقیمانده (برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) در آینده اعلام و فعلا برای این وزارتخانه سرپرست تعیین شود.


بر اساس ماده 205 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، یک هفته پس از معرفی دولت، برای بحث و بررسی خط مشی و اصول کلی برنامه دولت و اخذ رای اعتماد برای هیات وزیران جلسات مجلس به‏ طور متوالی تشکیل می‏‌شود. 

کد مطلب: 61069| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۴ ۷:۴۹:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 22, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.