با حمایت بانک دی صورت گرفت؛

حضور تيم جانبازان تنیس‌روی میز در مسابقات معلولین کره جنوبی

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک دی از ورزشکاران جانباز و معلول کشور برای حضور در مسابقات آزاد بین‌المللی تنیس روی میز کره‌جنوبی حمایت کرد.
کد مطلب: 61269| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
حضور تيم جانبازان تنیس‌روی میز در مسابقات معلولین کره جنوبی

به گزارش "فرازنیوز"  این بانک در راستای ایفای نقش خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از تيم هفت نفره جانبازان و معلولین کشور براي شركت در مسابقات آزاد بین المللی تنیس روی میز کره جنوبی حمایت کرد.

 

این مسابقات از 28 تیرماه لغایت چهارم مرداد در اینچئون کره جنوبی برگزار شد و تیم ایران با هفت ورزشکار به مربیگری مهدی ارمندنیا در این مسابقات حضور داشت که حسن جانفشان، مهدی رضاپور در کلاس 2، حمیدرضاشیخ زاده، مهدی معصومی در کلاس 4، فریدون کامرانی، یوسف بچاری و علی یزدی در کلاس 9  اعضای تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات را تشکیل دادند.

تيم كشورمان در اين دوره از مسابقات كه در آن کشورهای مختلفي از جمله آمریکا، تایلند، روسیه، آلمان و هلند حضور داشتند، موفق به کسب چهار مدال برنز تیمی و انفرادی شد.

 

مسابقات کلاس 2، در سه گروه چهارنفری، کلاس 4 در چهار گروه و کلاس 9 در پنج گروه چهارنفری برگزار شد و از هر گروه دو نفر به مرحله بعدی راه یافته و به صورت ضربدری با یکدیگر مسابقه دادند که کلاس‌های 1 تا 5 با ویلچر و کلاس‌های 6 تا 10 ایستاده و قطع نخاعی هستند.

 

گفتنی است این رویداد بین‌المللی که از امتیاز 40 برخوردار بود و تاثیرگذاری مناسبي در رنکینگ جهانی شرکت کنندگان دارد به منزله مسابقات تدارکاتی برای رقابت های قهرمانی آسیا در چین نیز به شمار می‌رفت.

کد مطلب: 61269| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 22, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.