در حوزه هنری؛

کتاب «شراره‌های خورشید» رونمایی می‌شود

ادبیات و هنر - فرازنیوز: کتاب «شراره‌های خورشید» با محوریت شخصیت شهید همت و کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور رونمایی می‌شود.
کد مطلب: 61280| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۶:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
کتاب «شراره‌های خورشید» رونمایی می‌شود

به گزارش "فرازنیوز" کتاب «شراره های خورشید» نوشته مشترک گلعلی بابایی و حسین بهزاد، با محوریت شخصیت شهید همت و کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور رونمایی می شود.

 

«شراره های خورشید» مجموعه رویدادهای متنوعی از کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص)، طی چهارماهه‌ پایانی سال ۱۳۶۲ را در بر می گیرد. در این اثر، حوادث و ماجراهای شگفت‌انگیزی از تاریخچه‌ لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله‌(ص) و واپسین ماه‌های حیات دنیوی فرمانده پرآوازه‌ آن، شهید محمد ابراهیم همت درج شده که عمده‌ آن ها از جمله مهم‌ترین ناگفته‌های دوران دفاع مقدس بوده و برای اولین بار چاپ می شوند.

 

مراسم رونمایی این کتاب هفتمین برنامه رونمایی از کتاب های نشر« ۲۷ بعثت» خواهد بود که برای برگزاری آن از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرداران یزدی، ریوندی، ذوالقدر، کاظمینی، احسان حسنی، نادر طالب زاده، فرزندان و برادر شهیدهمت، برادر جاویدالاثر احمد متوسلیان، فرزندان شهید حسین همدانی و سردار خضرایی مسئول باغ موزه دفاع مقدس دعوت شده است.

 

بازه‌ زمانی وقایع مندرج در این کتاب، از فردای خاتمه‌ عملیات والفجر۴ در جبهه‌ مریوان‌ - پنجوین شروع می شود و در سی امین روز اسفند سال ۱۳۶۲ و آخرین روزهای عملیات آبی - خاکی خیبر پایان می‌یابد.

مراسم رونمایی از این کتاب روز سه شنبه ۲۸ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در تالار سوره حوزه هنری واقع در تقاطع خیابان سمیه و حافظ برگزار می شود.

 

کد مطلب: 61280| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۶:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 22, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.