(تصاویر) حواشی اعدام قاتل "آتنا"

ایران - فرازنیوز: اسماعیل جعفرزاده، قاتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله‌ای که ۲۸ خرداد در پارس آباد مغان ربوده شد و به قتل رسید، بامداد چهارشنبه ۲۹ شهریور در همین شهر اعدام شد. این حکم در میدان باکری پارس آباد مغان، در ملأ عام و با حضور بسیاری از ساکنان منطقه، شماری از مسئولان و همچنین اعضای خانواده قربانی اجرا شد.
کد مطلب: 61344| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
(تصاویر) حواشی اعدام قاتل

به گزارش فرازنیوز، در خردادماه گذشته و یک روز پس از ناپدید شدن آتنا اصلانی، هنگامیکه جستجوهای خانواده‌اش برای یافتن او بی‌نتیجه ماند، سرانجام گمشدن او به نیروهای پلیس اطلاع داده شده و تحقیقات قضایی آغاز شد.

جستجوهای نیروهای انتظامی و قضایی راه به جایی نبرد و سرانجام جسد آتنا ۲۰ روز پس از ناپدید شدنش، در پارکینگی که متعلق به قاتل بود، پیدا شد.

قاتل که به حرفۀ رنگرزی مشغول بوده و مغازه‌ای در نزدیکی محل کسب پدر آتنا داشت، به عنوان یکی از مظنونان این پرونده، پیش از کشف جسد مورد بازجویی قرار گرفته بود.

درنهایت با کشف جسد این دختر ۷ ساله و اعترافات قاتل، جلسه محاکمه او از روز شنبه ۴ خرداد در دادگاه کيفري يک اردبيل برگزار شد؛ دادگاه يک هفته بعد نیز حکم قصاص او را به جرم تجاوز به عنف و قتل عمد صادر کرد.

 شیطان پارس‌آبادی که به اسماعیل رنگرز شهرت یافته ساعت 6:20 بامداد امروز در میدان باکری شهر پارس‌آباد در ملاء عام و در میان خشم و انزجار مردم پارس‌آباد و خانواده دردکشیده آتنا اعدام شد.
 
در مراسم اعدام اسماعیل رنگرز دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل، دادستان پارس‌آباد، مسئولان قضایی و انتظامی، امنیتی و برخی مسئولان دیگر، خانواده آتنا و جمعی از مردم شهرستان پارس‌آباد حاضر بودند تا فرجام ناجوانمردی این مرد گرگ صفت قاتل را نظاره‌گر باشند.
 
آتنا اصلانی دختر بچه 7 ساله بی گناه پارس‌آبادی بود که در روز 28 خردادماه امسال ناپدید شد و پس از اعلام مفقودی این دختر خردسال در روز 29 خردادماه پرونده‌ در این زمینه تشکیل و اقدامات و بررسی‌ها برای یافتن این کودک پارس‌آبادی آغاز شد.
 
پس از بررسی محل کار پدر آتنا که دستفروشی در کنار مغازه اسماعیل رنگرز بود ماموران پلیس آگاهی به رنگرز که فردی خوشنام نیز نبوده مظنون شده و وی را دستگیر می‌کنند که در نهایت یک تماس تلفنی رنگرز با خانواده‌اش برای جابه‌جایی جسد دخترک 7 ساله پرده از جنایت قاتل بر می‌دارد.
 
با کشف جسد آتنا توسط برادر و همسر رنگرز و مراجعه آنها به دادستانی برای گزارش موضوع در نهایت بعداز بیست و دو روز تلاش و کوشش برای یافتن دختر بچه در روز 19 تیرماه جسد آتنا در پارکینگ رنگرز کشف شد و راز این قاتل برملا شد.
 
قاتل بی‌رحم خردسال معصوم که ابتدا منکر جنایت خود شده بود با مشاهده شواهد و قراین سرانجام به قتل خود اعتراف کرد و با صدور حکم، رنگرز از بابت تجاوز به عنف محکوم به اعدام، از بابت یک فقره قتل عمد محکوم به قصاص نفس و از بابت سرقت محکوم به حبس و شلاق و رد مال شد.
 
با صدور حکم توسط دستگاه قضایی اردبیل و تائید این حکم در دیوان عالی کشور حکم شلاق قاتل کودک معصوم پارس‌آبادی روز گذشته به اجرا در آمد و حکم اعدام در ملاء عام نیز بامداد امروز اجرا شد.

 

این حکم توسط دیوان عالی کشور تایید و سرانجام اجرا شد.

 

 

کد مطلب: 61344| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.