در مراسم رونمایی از آلبوم «سربلندان»

شاه‌زیدی، علیشاپور، معتمدي و نبئی به اجرای برنامه می پردازند

شعر و موسیقی - فرازنیوز: آلبوم موسیقی «سربلندان» از تولیدات فاخر مرکز موسیقی حوزه هنری، امروز، سوم مهر ماه با حضور فریدون شهبازیان و عوامل این اثر رونمایی می شود.
کد مطلب: 61382| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۳ ۱۴:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
شاه‌زیدی، علیشاپور، معتمدي و نبئی به اجرای برنامه می پردازند

به گزارش "فرازنیوز"  آلبوم موسیقی «سربلندان» از تولیدات فاخر مرکز موسیقی حوزه هنری روز دوشنبه،سوم مهرماه ساعت 17 با حضور فریدون شهبازیان، علی موسوی گرمارودی، فاضل نظری، حمیدرضا نوربخش، علیرضا قزوه، سعید بیابانکی، فريد سعادتمند، مسعود فروتن، وحید جلیلوند و عوامل تولید این اثر در سالن سوره رونمایی خواهد شد و در این مراسم شاه‌زیدی ،علیشاپور معتمدي و نبئی به اجرای برنامه می پردازند.

 

در مراسم رونمایی از آلبوم «سربلندان» علی اصغر شاه‌زیدی به همراه عود شهرام میر جلالی اجرا خواهد کرد. حسین علیشاپور قطعه «سربلندان» را برای حضار می خواند و محمد معتمدی نیز در این برنامه قطعاتی  اجرا خواهد کرد. سعید نبئی نیز با نواختن ترومپت آخرین برنامه ای است که در این مراسم اجرا خواهد شد.

 

همچنین در این مراسم فریدون شهبازیان و محمد‌رضا نوربخش پیرامون موسیقی آیینی به سخنرانی خواهند پرداخت و علیرضا قزوه و سعید بیابانکی نیز اشعاري از خود را که در این آلبوم اجرا شده است را برای حاضرین در سالن می خوانند.

آلبوم موسیقی «سربلندان» به مناسبت ماه محرم با آهنگسازی محسن جلیلی و صدای خوانندگان نام آشنایی چون علی‌اصغر شاه‌زیدی، قاسم رفعتی، مظفر شفیعی، محمد معتمدی، حسین علیشاپور، بامداد فلاحتی، اشکان کمانگری، سروش بخشش و امیرحسین مدرس و ... بر اساس اشعاری از حافظ، مولوی، فاضل نظری، سید علی موسوی گرمارودی، عمران صلاحی، قادر طهماسبی (فرید)، سعید بیابانکی، علیرضا قزوه، عمران صلاحی و حبیب‌الله چایچیان (حسان) منتشر شده است که روز دوشنبه سوم مهرماه ساعت17 در سال سوره با حضور هنرمندان، موسیقیدانان و عوامل تولید این اثر از آن رونمایی خواهد شد.

 

کد مطلب: 61382| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۷/۳ ۱۴:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  ,   March 19, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.