سی ویکم شهریور،آخرین مهلت افتتاح حساب جشنواره قرض الحسنه پس انداز بانک آینده

بانک و بیمه - فرازنیوز : سی و یکم شهریـورماه سال 1397؛ آخریـن فرصت برای افتتاح حـساب قرض الحـسنه پس انداز و شرکـت در قرعه کشی این دوره از جشنواره قرض الحسنه بانک آینده است.
کد مطلب: 61882| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۶ ۱۴:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
سی ویکم شهریور،آخرین مهلت افتتاح حساب جشنواره قرض الحسنه پس انداز بانک آینده

به گزارش "فرازنیوز"  در این دوره از جشنواره، مشابه رویدادهای پیشین برگزار شده توسط بانک آینده، میلیاردها ریال جوایز ارزشمند و نفیس برای ده ها هزار نفر از دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز، در نظر گرفته شده است.

این طرح از ابتدای خرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا سی ویکم شهریورماه سال 1397، ادامه دارد.

 

ضمناً، دوره امتیازدهی نیز یکساله و از تاریخ 01/07/1396 الی 31/06/1397 بوده؛ که به ازای هر 100.000 (یکصد هزار) ریال، در هر روز یک امتیاز به صاحب حساب، تعلق خواهد گرفت.

 

حداقل موجودی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، مبلغ یک میلیون ریال و افزایش موفقیت سپرده¬گذاران در قرعه کشی، منوط به ماندگاری وجوه طی دوره است.

 

گفتنی است؛ جوایز اصلی این دوره شامل: 20 (بیست) کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر کدام به ارزش یک میلیارد ریال، 150 (یک صدوپنجاه) دستگاه خودروی سواری پژو پارس و همچنین 200 (دویست) کمک هزینه خرید صنایع دستی در نظر گرفته شده است.

بدیهی است؛ میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر، به برندگان خوش شانس چهارمین دوره از جشنواره حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، اهدا خواهد شد.

 

یادآوری می نماید؛ جوایز برندگان قرعه کشی سومین دوره حسابهای قرض الحسنه بانک آینده در سال 1396، شامل: 10 (ده) کمک هزینه خرید مسکن هر کدام به ارزش یک میلیارد ریال، 50 (پنجاه) دستگاه خودروی رنو ساندرو، 750 (هفتصدوپنجاه) کمک هزینه خرید صنایع دستی، به همراه میلیاردها ریال جوایز نقدی و غیرنقدی بود که پس از قرعه کشی در بیست و ششم مهرماه سال 1396، طی مراسمی در بیست و هفتم آذرماه همان سال، به برندگان خوشبخت، اهدا گردید.

 

کد مطلب: 61882| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۶ ۱۴:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ,   March 18, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.