حرکت عجیب تاماش آیان با قهرمان ایران!

ایران - فرازنیوز: رییس فدراسیون جهانی،وسط مسابقه حساس کیانوش رستمی رفت و با قهرمان ایران خوش و بش کرد!
کد مطلب: 61934| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۳:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
حرکت عجیب تاماش آیان با قهرمان ایران!

به گزارش فرازنیوز، کیانوش رستمی داشت آماده می شد تا برای وزنه 174 کیلویی به روی تخته برود. در حال گرم کردن در پشت صحنه نبود. دقیقا نوبتش بود، اما به یکباره سر و کله تاماش آیان، رئیس فدراسیون جهانی پیدا شد.

 
او که علاقه وافری به کیانوش رستمی دارد، به یکباره کیانوش را در آغوش گرفت و با او روبوسی کرد، اما آن زمان چه وقت خوش و بس و روبوسی بود؟ پذیرش اینکه آیان صرفا از روی علاقه به سمت کیانوش آمده باشد کمی سخت است. مرد سرد و گرم چشیده وزنه برداری دنیا بهتر از هر کس می داند که در لحظه ای که وزنه بردار برای مهار وزنه به روی تخته می رود نباید تمرکزش را بهم زد.
 
آیان این را می دانست و به سراغ کیانوش رفت. آنهم درست وسط مسابقه. او همیشه بین دو حرکت یا در پایان رقابتهای دوضرب به سالن گرم می رفت، اما این بار تصمیم گرفت زمانی که کیانوش قصد رفتن به روی تخته را داشت، این کار را بکند. در بدبینانه ترین حالت ممکن باید گفت تصمیم هوشمندانه ای بود برای بهم زدن تمرکز کیانوش رستمی و البته وزنه برداری ایران.
 
بر هیچ کس پوشیده نیست که آیان رابطه خوبی با علی مرادی ندارد و رابطه این دو، پس از انتخابات فدراسیون جهانی از تیره هم تیره تر شده است. البته در حالت خوشبینانه هم فقط می توان گفت آیان به قهرمانان ایرانی علاقه مند است، فقط همین. به هر حال کیانوش بعد از آن روبوسی وزنه 174 کیلوگرمی را انداخت و طلا را از دست داد!
کد مطلب: 61934| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۳:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶  ,   December 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.