اجرای جشنواره بازی های خیابانی در مرکز پایتخت

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز :به مناسبت روز اخلاق و مهرورزی، جشنواره "بازی های خیابانی" با مساعدت و همکاری شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه در بین فرزندان و خانواده های آنان در خیابان رودکی برگزار می شود.
کد مطلب: 61954| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۴ ۹:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
اجرای جشنواره بازی های خیابانی در مرکز پایتخت
به گزارش "فرازنیوز" سهیلا صادق زاده شهردار منطقه۱۰ ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره بازی های خیابانی "خیابان در اختیار بچه هاست!" با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین شهروندان و همچنین احیای بازی های بومی و محلی در روز چهارشنبه مصادف با ولادت مسعود حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) از ساعت ۱۱ الی ۱۴ در خیابان رودکی حدفاصل خیابان امام خمینی(ره) و خیابان مرتضوی برگزار می شود.
 
وی افزود: این جشنواره شامل بخش های طناب کشی، هفت سنگ، ماروپله، برج هیجان، بازی های فکری، ترامپولین، شطرنج، پینگ پنگ، تنیس و مینی گلف، دوچرخه سواری، مار و پله ترافیکی و ... به صورت رایگان و با حضور شهروندان انجام خواهد شد.
 
شهردار منطقه ضمن دعوت از شهروندان به همراه کودکان برای حضور در این جشنواره و بهره مندی آنان از فضای شاد یادآور شد: اکران تبلیغات محیطی، تعبیه و نصب وسیله بازی کودکان، سرسره، ماشین برقی و شارژی، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، تیردروازه به همراه فعالیت های فرهنگی، آموزشی، اجرای نمایش خیمه شب بازی و برگزاری مسابقات به همراه اهدای جوایز در غرفه های بازیافت، ترافیک و سلامت از دیگر فعالیت های این جشنواره خواهد بود.
 
صادق زاده ضمن عرض پوزش و درخواست از رانندگان محترم برای خودداری از تردد و پارک خودرو در محل اجرای جشنواره به منظور رفاه حال فرزندان یادآور شد: تمهیدات و تدابیر لازم برای سهولت در تردد وسایل نقلیه و شهروندان فراهم شده و با هماهنگی های صورت گرفته با پلیس راهور ضمن خودداری از پارک خودروها در محوطه محل برگزاری پیاده راه موقت بازی های خیابانی، خودروهای عبوری می توانند از مسیرهای جایگزین و تعیین شده در خیابان های مرتضوی،خوش، امام خمینی(ره) و رودکی تردد کنند.
کد مطلب: 61954| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۴ ۹:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶  ,   December 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.