طی حکمی از سوی رئیس دفتر مرکزی حراست معاونت شهرسازی و معماری:

کریمی سکاندار مدیر حراست سازمان نوسازی شهر تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : طی حکمی از سوی رئیس دفتر مرکزی حراست معاونت شهرسازی و معماری، علی کریمی تیره به سمت مدیر حراست سازمان نوسازی شهر تهران منصوب شد.
کد مطلب: 62231| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
کریمی سکاندار مدیر حراست سازمان نوسازی شهر تهران
به گزارش "فرازنیوز"   در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان  که با حضور مدیرعامل سازمان و  رئیس دفتر مرکزی حراست معاونت شهرسازی و معماری برگزار شد، علی کریمی تیره به عنوان مدیر جدید حراست سازمان نوسازی شهر تهران معارفه شد.
 
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در این جلسه ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب کریمی، عنوان کرد: در طی 13 سالی که در سازمان نوسازی توفیق فعالیت داشتم، سابقه ای که از حوزه حراست به یاد دارم این است که حراست همواره به عنوان رفیق و دوست در کنار همکاران حضور داشته است و تردیدی ندارم که در دوره حضور مدیر جدید حراست نیز شاهد این همکاری خواهیم بود.
 
علی اکبری با بیان این که نگاه ما به حوزه حراست همانند سایر حوزه های سازمان است، افزود: جایگاه حراست جایگاه نظارتی است اما همه وظیفه و مسئولیت دارند در راستای تحقق اهداف و مأموریت های سازمان تلاش کنند.
 
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن آروزی توفیق برای مدیر جدید حراست، خاطرنشان کرد:  امیدوار هستم با همکاری، تعامل، رفاقت و کمک دو طرفه میان حوزه حراست و سایرحوزه های سازمان، دست به دست هم برای ارتقاء سازمان نوسازی گام برداریم.
 
رئیس دفتر مرکزی حراست معاونت شهرسازی و معماری نیز در این جلسه ضمن تشکر از زحمات حمیدرضا میرزاعلی، مدیر اسبق حراست سازمان نوسازی شهر تهران به حسن سابقه کریمی در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و زمینه فعالیت ایشان در حوزه دفاتر خدمات الکترونیک اشاره کرد و گفت: یکی از مأموریت هایی که در سازمان نوسازی با فعالیت های پیشین مهندس کریمی سنخیت دارد، موضوع دفاتر خدمات نوسازی است که انتظار می رود ایشان به پیشبرد اهداف مجموعه نوسازی نیزکمک نمایند.
 
محمد مهدی امانی با بیان این که مدیر جدید حراست سازمان به عنوان بازویی هم فکر، مجموعه سازمان نوسازی را در راستای اهداف و مأموریت های تبیین شده شهرداری تهران یاری خواهد کرد، برای ایشان آرزوی توفیق نمود.
 
مدیر جدید حراست سازمان نوسازی شهر تهران نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد حوزه حراست، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و کمک مجموعه سازمان نوسازی در پیشبرد مأموریت های حراست و سازمان نوسازی و همچنین در پیشگاه پروردگار متعال موفق و سربلند باشد.    
 
تلاش سازمانی و تعامل سازنده با مدیرعامل، معاونین، مدیران و سایر همکاران سازمان به منظور ایجاد تحولات ملموس در راستای سیاست ها و وظایف ذاتی حراست کل با هدف ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان و تحقق اهداف و منویات شهردار تهران از جمله مهمترین نکاتی است که در حکم صادره از سوی رئیس دفتر مرکزی حراست معاونت شهرسازی و معماری مورد تأکید قرار گرفته است.
کد مطلب: 62231| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.