ردپای ایوانکا در رسوایی بزرگ!

جهان - فرازنیوز: یک رسانه آمریکایی گزارش داد، رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده تحقیقات ارتباط ترامپ با روسیه در حال بررسی تعامل‌ میان ایوانکا ترامپ و یک وکیل روس در ارتباط با یک نشست مناقشه برانگیز در برج ترامپ در زمان کمپین انتخاباتی است.
کد مطلب: 62272| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۳:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
ردپای ایوانکا در رسوایی بزرگ!

به گزارش فرازنیوز، یک رسانه آمریکایی گزارش داد، رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده تحقیقات ارتباط ترامپ با روسیه در حال بررسی تعامل‌ میان ایوانکا ترامپ و یک وکیل روس در ارتباط با یک نشست مناقشه برانگیز در برج ترامپ در زمان کمپین انتخاباتی است.

به گزارش ایسنا، روزنامه لس‌آنجلس تایمز آمریکا به نقل از یک فرد آگاه نوشت: با وجود آنکه ایوانکا ترامپ، دختر رئیس‌جمهور آمریکا و مشاور فعلی پدرش در کاخ سفید در نشست مناقشه برانگیز ژوئن 2014 شرکت نکرده اما تبریک‌هایی را به یک وکیل روس و یک لابی‌گر که در این نشست حضور داشته به هنگام خروج آنها از آسانسور ابراز داشته است.

روزنامه لس‌آنجلس تایمز گزارش داد: تیم مولر مشغول بررسی هرگونه ارتباط احتمالی است که ناتالیا وسلنیتسکایا، وکیل روس و رینات آخمتشین، لابی‌گر با اعضای خانواده دونالد ترامپ و حلقه اطرافیان او داشته‌اند.

نشست مذکور در ژوئن 2014 بعد از آن مناقشه برانگیز شد که فاش شد دونالد جونیور، پسر ترامپ در جریان آن با این وکیل دیدار کرده و وکیل روس نیز به او قول دادن اطلاعاتی مخرب علیه هیلاری کلینتون، رقیب پدرش در انتخابات ریاست جمهوری را داده است.

تاکنون مشخص شده که دونالد جونیور به همراه جارد کوشنر، داماد و مشاور ترامپ و پل مانافورت، رئیس سابق کمپین انتخاباتی ترامپ همگی در این نشست با وکیل و لابی‌گر روس حضور داشتند.

دونالد جونیور گفته که محور این نشست عمدتا بحث درباره فرزندخواندگی کودکان روس در آمریکا بوده است.

اخیرا در کتاب مناقشه برانگیزی که علیه دونالد ترامپ در آمریکا منتشر شد به نقل از استیو بنن، استراتژیست ارشد او در کاخ سفید نقل شده که شانس اینکه ترامپ اطلاعی از این نشست نداشته، صفر است.

کد مطلب: 62272| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۳:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷  ,   July 18, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.