مدیر عامل سازمان تاکسیرانی عنوان کرد؛

ورود «برلیانس» به ناوگان تاکسیرانی تهران قطعی نیست

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به ورود خودروهای جدید به ناوگان تاکسیرانی تهران، عنوان کرد: در مورد اینکه خودروی برلیانس وارد ناوگان تاکسیرانی تهران شود، هنوز به توافق قطعی نرسیده و تاییدیه ای نداده ایم. در حال حاضر از مجموعه خودروهای شرکت خودروسازی سایپا، صرفا خودوری آریو مورد استفاده قرار می گیرد.
کد مطلب: 62282| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۶:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
 ورود «برلیانس» به ناوگان تاکسیرانی تهران قطعی نیست

به گزارش "فرازنیوز" علیرضا قنادان با بیان اینکه ما در حال مذاکره با گروه خودرو سازی سایپا هستیم، افزود: موضوع مذاکره ما درباره یک مدل خودروی وَن است. علاقه مندیم تا بتوانیم این خودرو را وارد ناوگان تاکسیرانی تهران کنیم.

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی درباره حذف خودروی پراید از این ناوگان، گفت: همانطور که می دانید قرار است پراید اساسا از چرخه تولید حذف شود. البته دوستان برنامه هایی در قالب ادامه دادن با خودروی تیبا یا تبدیل پراید به یک خودروی جدید دارند.

 

وی ادامه داد: در مورد اینکه برلیانس وارد چرخه تاکسیرانی تهران شود، همچنان تاییدیه ای صادر نکردیم و هنوز توافقی با سایپا نداریم. نمی دانم قرار است در آینده چه شود. ما در این رابطه یک سری شرایط داریم که باید با مذاکره آن را پیش ببریم. اما در حال حاضر موضوع مذاکره ما با گروه خودروسازی سایپا روی یک مدل خودروی وَن است.

 

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه 90 درصد خودروهای فعال تاکسیران های اینترنتی پراید است، آیا قرار است سازمان تاکسیرانی نظارتی بر روی این شرکت ها داشته باشد تا آنها نیز پراید را از سیستم حمل و نقلشان حذف کنند؟ اظهار کرد: ما در حال مذاکره با تاکسیران های اینترنتی و طراحی یک چارچوب هستیم.

 

قنادان افزود: طبق این چارچوب، اولویت حمل و نقل، تاکسی ها هستند. هم چنین تاکسیران های اینترنتی حتما باید مسئولیت اجتماعی خود را در قبال ناوگانی که در شهر تهران به خدمت می گیرند بپذیرند. این ناوگان حتما باید از نظر آلایندگی و از نظر استاندارهای حداقلی، حداقل ها را داشته باشد. این دو موضوع خواسته هایی است که اگر قرار باشد وارد بحث های صدور مجوز برای تاکسیران های اینترنتی شویم، از آنها انتظار داریم. 

کد مطلب: 62282| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۶:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷  ,   July 18, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.