یزدانی در گفتگو با شهرنوشت خبر داد:

پاکسازی مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی توسط 2 هزار کارگر

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به عملیات پاکسازی و رفت و روب شهری پس از راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: هزار و 820 کارگر خدمات شهری با تجهیزات لازم عملیات پاکسازی مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی را انجام دادند.
کد مطلب: 62571| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۱۷:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
پاکسازی مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی توسط 2 هزار کارگر
به گزارش "فرازنیوز"  با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای نظافت و پاکسازی شهری راهپیمای ۲۲ بهمن اظهار کرد: تیم های عملیاتی شهرداری تهران با استقرار در مسیرهای راهپیمایی در حین و بعد از مراسم، علاوه بر پاکسازی مسیر، المان های شهری را شست و شو و ایستگاه های بازیافت و آموزش تفکیک زباله را انجام دادند.
 
 
 
وی افزود: عملیات نظافت و پاکسازی مسیر ده گانه با هزار و 820 کارگر رفت و روب به همراه 38 کامیون حمل زباله،۲۰ دستگاه جاروی بزرگراهی، ۵۴ خاور روباز، ۲۳ تانکر آب، ۱۱ دستگاه خودرو جدول شور و همچنین ۱۶ دستگاه وانت گشت صورت گرفت.
 
 
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط کارگروه های مختلف زیر مجموعه خدمات شهری در ۲۲ بهمن گفت: به همت سازمان زیباسازی ۶۶ هزار بادکنک از فراز برج آزادی به پرواز درآمده و نور افشانی در چهار نقطه اصلی شهر مانند میدان آزادی، برج میلاد، بوستان ولایت و اراضی عباس آباد و اجرای ویدئو مپینگ در چهار نقطه اصلی شهر همچون میدان آزادی، باغ موزه قصر، میدان انقلاب و میدان پونک انجام شد.
 
 
به گفته معاون خدمات شهری شهرداری تهران ۱۳۹ اکیپ شرکت شهربان و حریم بان در معابر اصلی راهپیمایی با ۴۱۷ نفر نیروی اجرایی موضوع ساماندهی دست فروشان را کنترل کردند. این اقدامات توسط عوامل سد معبر شهربان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در مسیرهای راهپیمایی با هماهنگی مراکز انتظامی و قضایی و یگان انتظامی شهرداری تهران صورت گرفت.
 
 
 وی با اشاره به اقدامات کارگروه ایمنی در روز ۲۲ بهمن نیز عنوان کرد: ۱۲۶ تیم عملیاتی، ۱۵۶ دستگاه خودرو و ۳۷۲ آتش نشان در دو حلقه مسیر راهپیمایی مستقر شدند.
کد مطلب: 62571| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۱۷:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷  ,   July 18, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.