در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت توسط منطقه۱۰ صورت گرفت؛

رفع سدمعبر دستفروشان و بساط گستران و همچنین ساماندهی اصناف

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : همزمان با اجرای طرح استقبال از نوروز، علاوه بر کنترل و نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی، دست فروشان و بساط گستران نیز ساماندهی می شوند.
کد مطلب: 62717| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
رفع سدمعبر دستفروشان و بساط گستران و همچنین ساماندهی اصناف
به گزارش "فرازنیوز"  امیر رشیدی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای رفاه حال شهروندان در ایام پایانی سال، آرامسازی محیط شهری و معابر، حذف اغتشاشات و آلاینده های محیطی، طرح ساماندهی اصناف و جلوگیری از فعالیت دستفروشان و بساط گستران در معابر اصلی و عمومی، در دست اجراست.
 
وی با اشاره به اعمال قانون و برخورد با سدمعبرکنندگان متخلف گفت: در  راستای رسیدگی به شکایات و اعلام نارضایتی مردمی در معابر عمومی و پیاده روها، اقداماتی شامل  صدور اخطار کتبی به واحد های صنفی متخلف و اعمال و اجرای آرای بند20، هدایت دستفروشان و بساط گستران به روزبازارهای فعال در منطقه، استقرار نیروهای شهربان و معبربان در نقاط حساس، گشت های مستمر و اجرای طرح های ضربتی با هماهنگی اداره ساماندهی منطقه و نواحی برای رفاه حال شهروندان در این ایام برنامه ریزی شده و در دست اجرا است.
 
رشیدی یادآور شد: اقدامات لازم و طرح های ضربتی در راستای مبارزه با جانوران مضر شهری با هماهنگی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرتهران واکیپ های اجرایی اداره ساماندهی منطقه به صورت محله ای در حال انجام است و در این خصوص با برپایی ایستگاه های آموزش شهروندی ،بروشور و کتابچه بین شهروندان توزیع می شود.
 
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه خاطر نشان کرد: در راستای دستورالعمل های ابلاغی و با هماهنگی اداره ساماندهی منطقه و نواحی، اقداماتی چون: رنگ آمیزی و  شست و شوی بدنه کیوسکها، حذف زوائد و الحاقات،رفع سدمعبر مقابل و اطراف کیوسک ها و تسویه حساب کامل مالی متصدیان کیوسک های مطبوعاتی و گل فروشی تا پایان سال جاری در دست اقدام و اجرا می باشد.
 
کد مطلب: 62717| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  ,   August 20, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.