نجفی علت اصلی استعفایش را گفت

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار تهران ظهر امروز در حاشیه افتتاح ۲۰ پروژه منطقه هشت نکاتی را درباره استعفای خود و بررسی آن در نشست فردای شورا عنوان کرد.
کد مطلب: 62758| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۱:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
نجفی علت اصلی استعفایش را گفت

به گزارش فرازنیوز، شهردار مستعفی تهران گفت:البته هنوز اعضای شورای شهر همه حرف های من را نشنیده اند بنابر این اجازه دهید همه حرف های من را بشنوند.

وی افزود: اگر بخواهم در حین معالجه مسئولیت شهرداری را هم حفظ کنم، حداقل سه - چهار ماه کار شهرداری با رکود و رخوت روبرو خواهد شد اما الان که شهرداری آمادگی برای حرکت سریع تر و در بعضی از موارد آمادگی برای پرش را پیدا کرده است، دلم نمی خواهد به خاطر بیماری و کم کاری من، رکود و سستی در کار شهرداری ایجاد شود. اصلی ترین مسئله من معالجعه بیماری است که هم اکنون عارض شده، البته همیشه دلایل مشدد هم وجود دارد اما آنها دلایل اصلی نیست.

محمدعلی نجفی تصریح کرد: در حال حاضر نیروهای خیلی خوبی وجود دارند که می توانند این مسئولیت را عهده دار شوند. من فکر می کنم یک دو امدادی انجام شده که بخشی را تاکنون من آمده ام و هم اکنون باید وسیله را در اختیا فرد بعدی قرار دهم تا ادامه مسیر را طی کنند. بنابر این به دلیل آنکه افراد شایسته ای وجود دارند، فکر نمی کنم ضرورتی باشد که سه - چهار ماه مرخصی بگیرم، در عین حال اسم شهردار بر من باقی بماند.

شهردار تهران با تاکید بر پافشاری روی استعفا گفت: شورای شهر تهران و گرایش و سلیقه های شورا تغییر نکرده است بنابر این اگر شهردار جدیدی را انتخاب کنند، علی القاعده شهرداری خواهد بود که همین مسیر و برنامه را طی می کند. فکر نکنید با آمدن فرد جدید به شهرداری تغییراتی که در شهریور ماه و با آمدن من به شهرداری انجام شد، در همان سطح از تغییرات انجام می شود. از این رو شورای شهر تهران شهرداری را انتخاب خواهد کرد که حداقل تغییرات انجام می شود.

کد مطلب: 62758| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۱:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.