معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 10 خبر داد؛

توسعه سه هکتار فضای سبز در سالی که گذشت

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : شهردار منطقه 10 از توسعه 3 هکتاری فضای سبز در سالی که گذشت خبر داد و گفت: رویکرد منطقه افزایش سطح سرانه و تشویق شهروندان به نگهداری، کاشت و حفاظت از فضای سبز است.
کد مطلب: 62781| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۸:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
توسعه سه هکتار فضای سبز در سالی که گذشت
به گزارش "فرازنیوز"  امیر رشیدی با اشاره به بافت متراکم منطقه و کمبود زمین برای توسعه فضای سبز گفت: سال گذشته با احداث چندین بوستان و کاشت درخت در لچکی ها، فضاهای بی دفاع شهری و محوطه مترو بریانک قریب به سه هکتار به فضای سبز منطقه اضافه شد.
 
وی با اشاره به احداث 4 کیلومتر خط لوله انتقال و توزیع آب خام برای آبرسانی فضای سبز خاطر نشان کرد: احداث مجموعه بازی کودکان، ایجاد و تعویض کف پوش زمین بازی کودکان، مرمت سرویس بهداشتی، نصب تجهیزات بدنسازی در بوستان ها، نصب سطل زباله و نیمکت، جانمایی و نصب گلجای از دیگر اقدامات اداره فضای سبز بوده است.
 
معاون خدمات شهری و محیط زیست خاطرنشان کرد: برای رفاه حال شهروندان و استفاده بهینه آنان از فضاهای موجود، کاهش آلودگی هوا، تلطیف و زیباسازی محیط، حفظ آرامش و آسایش شهروندان توسعه و نگهداری فضای سبز با جلب مشارکت شهروندان و بهره گیری از طرح ها و ایده های جدید در دستور کار منطقه قرار دارد.
کد مطلب: 62781| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۸:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.