در راستای اجرای مطلوب طرح استقبال از نوروز 97؛

تقدیر معاون خدمات شهری از مجموعه اقدامات معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا از مهم ترین اهداف شهرداری تهران محسوب می شود.
کد مطلب: 62783| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۹:۱:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر معاون خدمات شهری از مجموعه اقدامات معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه
به گزارش "فرازنیوز"  مهندس مجتبی یزدانی در اولین جلسه شورای معاونین خدمات شهری در سال 97 که با حضور مدیران این حوزه و معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه شهر تهران برگزار شد، پس از استماع گزارشاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته در طرح «استقبال از نوروز» از اقدامات معاونین خدمات شهری در مناطق 22گانه در اجرای مطلوب این طرح در راستای رضایتمندی حداکثری شهروندان تقدیر و تشکر کرد و گفت:در طرح استقبال از نوروز 97 اقدامات بسیار خوبی به انجام رسید که این حاصل کار و تلاش  یکایک شماست.
 
یزدانی در ادامه با بیان این که این معاونت مجموعه ای خدماتی است و تمامی اقدامات این حوزه مورد قضاوت شهروندان قرار می گیرد، گفت:بنابراین در تمامی امور بدنبال ابداع، نوآوری و استفاده از روش های نوین باشید.
 
یزدانی با تاکید بر اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در مناطق گفت:این طرح از اهداف بسیار مهم شهرداری تهران محسوب می شود، بنابراین برنامه ریزی های لازم در راستای تحقق این امر با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی های لازم صورت گیرد.
 
معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه بر ارتقاء سطح کیفی خدمات و اقدامات و کاهش هزینه ها تاکید کرد و گفت: با استفاده از اسناد راهبردی؛ برنامه های عملیاتی و روش های مناسب و نوین در تمامی امور رو به جلو حرکت کنید.
 
 
 
کد مطلب: 62783| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۹:۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.