مهندس رحیمی میادین میوه و تره بار:

طرح تخفیفات نوروزی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تا ۲۵ فروردین ماه ادامه دارد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار عنوان کرد تخفیف ۲۰ درصدی ۶ محصول پر مصرف سیب زرد، سیب قرمز، پرتقال تامسون شمال، گوجه فرنگی، سیب زمینی و پیاز تا ۲۵ فروردین سال جاری در تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار سازمان ادامه دارد.
کد مطلب: 62784| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۰:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
طرح تخفیفات نوروزی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تا ۲۵ فروردین ماه ادامه دارد
به گزارش "فرازنیوز"  مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به استقبال شهروندان از طرح تخفیفات نوروزی سازمان گفت: همان طور که قبلاً به آگاهی شهروندان رسید، طبق برنامه ریزی این سازمان، طرح تخفیف ۲۰ درصدی ۶ محصول پر مصرف که از ۲۵ اسفندماه سال ۱۳۹۶ آغاز شده بود تا ۲۵ فروردین در همه میادین و بازارهای میوه و تره بار سازمان ادامه دارد.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین در ادامه با اشاره به برخی اخبار مبنی بر عدم رعایت تخفیف ۵۰ درصدی اظهار داشت: چنین تخفیفی موضوعیت ندارد، بلکه موضوع تخفیف ۲۰ درصدی بر اساس نرخنامه مصوب سازمان بود که طبق آخرین گزارش بانک مرکزی میانگین قیمت خرده فروشی در سطح شهر تهران، اختلاف قیمت پرتقال در میادین و بازارهای میوه و تره بار ۵۶ درصد و محصول خیار ۳۷ درصد می‌باشد.
 
مهندس رحیمی با تاکید بر اهمیت رسانه‌ها در نظارت و تقدیر از اصحاب رسانه، افزود: بیش از ۹۷ درصد پرتقال عرضه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار، پرتقال تامسون شمال است که با قیمت هر کیلو گرم ۱۸۰۰۰ ریال پس از اعمال تخفیف ۲۰ درصدی عرضه شده است و کمتر از ۳ درصد از پرتقال تامسون عرضه شده محصول جنوب است و با قیمت ۳۵۰۰۰ ریال عرضه شده که این پرتقال و خیار گلخانه‌ای مشمول طرح تخفیفات نوروزی نیستند.
 
گفتنی است، در مدت اجرای طرح تخفیفات نوروزی، تیم‌های نظارتی ویژه‌ای بر عملکرد میادین و بازارها نظارت دارند و شهروندان هرگونه تخلف احتمالی را می‌توانند به این تیم‌های نظارتی یا مدیران و روسای میادین و بازارهای میوه و تره بار گزارش دهند.
 
کد مطلب: 62784| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۰:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.