انتخاب مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به عنوان مدیر نمونه

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) طی مراسمی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیر نمونه جنوب استان تهران و شهرستان ری برگزیده شد.
کد مطلب: 62874| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
انتخاب مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به عنوان مدیر نمونه

به گزارش "فرازنیوز"  در این مراسم که به مناسبت هفته کارگر در اردیبهشت ماه ۹۷ با حضور مسئولین لشگری و کشوری از جمله علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر و معاون استاندار تهران در محل پالایشگاه نفت تهران برگزار شد، از مدیران نمونه شهرستان ری در سال ۹۶ تجلیل به عمل آمد.

 

ملاک های ارزیابی مدیر نمونه، مسئولیت پذیری، تعهد در انجام وظیفه و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ارزیابی گردیده است.

 

شایان ذکر است: سازمان بهشت زهرا(س) یکی از سازمان های خاص و منحصر به فرد و بدون تعطیلی شهرداری تهران می باشد که روزانه امور بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر از اموات مسلمین را رتق و فتق می کند این سازمان در روزهای سخت و بحران نیز همواره در کنار خانواده های داغدار تهرانی و سایر هموطنانمان بوده و تعطیلی در این سازمان معنا ندارد و برخی کار این سازمان را با عقربه های ساعت مقایسه می کنند.

 

خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران و زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) از دیگر اقدامات این سازمان است.

سعید خال در طی ۷ماه تصدی خود به عنوان مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در دوره جدید مدیریت شهری به عنوان مدیر نمونه انتخاب شد.

 

کد مطلب: 62874| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ,   October 15, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.