دیوار های کوچک شهر من نقاشی شد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : دیوارهای کوچک شهر من به عنوان بوم های طبیعی در محله ، کوچه ها و خیابان های شمال تهران با اجرای طرح و رنگ ،نقاشی و زیباسازی شد.
کد مطلب: 62886| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۱۴:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
دیوار های کوچک شهر من نقاشی شد

به گزارش "فرازنیوز"   مجید نوربخش معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : با هدف روح بخشیدن به فضاهای خالی و استفاده از پتانسیل های موجود برای زیباسازی فضاهای شهری، دیوارهای کوچک شهر من با استفاده ازظرفیت و توانمندی هنرمندان، منطبق با هویت فرهنگی ، اجتماعی هر محله طراحی و رنگ آمیزی شدند.

 

وی گفت: با اجرای این طرح بیش از 10 دیوار کوچک در خیابان های پاسداران، شریعتی، شهید لواسانی، ولیعصر (عج)، الهیه ، ولنجک و قیطریه در شمال تهران شناسایی و عملیات اجرای نقاشی دیواری بر روی آنها انجام شد.

 

  نوربخش خاطر نشان ساخت : طرح های اجرایی در عین سادگی منظره زیبایی به فضاهای خالی شهر داده و به رهگذران روحیه نشاط و شادابی می بخشد.

 

وی با اشاره به دیگر اقدامات اجرایی تصریح کرد: جهت زیباسازی منظر شهری عملیات ساماندهی 45 تابلوی اصناف، تعویض پرچم 11 پایه پرچم بلند در بزرگراه های ارتش، بابایی، امام علی (ع) ، چمران و... نیز توسط اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک انجام شد.

کد مطلب: 62886| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۱۴:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ,   October 15, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.