به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان؛

آغاز فروش فوق العاده شهروند در طرح ضيافت

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز:مدیر عامل شرکت شهروند از آغاز فروش فوق العاده شهروند با عنوان "ضیافت شهروند" به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
کد مطلب: 62899| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۵:۸:۱۰| نسخه چاپی
آغاز فروش فوق العاده شهروند در طرح ضيافت

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند با تشریح این خبر گفت: فروش فوق العاده رمضان با عنوان ضیافت شهروند از روز پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه در تمام فروشگاه های شهروند آغاز شده و تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.
سریع القلم با بیان اینکه طرح ضیافت شهروند در راستای حمایت از اقتصاد خانوار و تامین سبد کالای مشتریان آغاز شده است، افزود: بیش از 2500 قلم کالا از جمله کالاهای اساسی مانند برنج، گوشت، مرغ، روغن، حبوبات، خرما و ... در این جشنواره شامل تخفیف شده که دامنه تخفیفات آن تا سقف 50 درصد است.
مدیر عامل شرکت شهروند در ادامه خاطر نشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان علاوه برفروشگاه های بیهقی و بوستان که در تمام ایام سال به صورت شبانه روزی فعالیت دارند فروشگاه های شهروند بهرود، بهاران، آزادگان، المپیک و شهرری نیز به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات دهی خواهند داشت.
مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای شهروند در خصوص کیفیت کالای شهروند اظهار کرد: کیفیت و قیمت محصولات عرضه شده از جمله اقداماتی است که همواره به طور مستمر در فروشگاه های شهروند انجام می شود، در ماه مبارک رمضان نیز این فرآیند به صورت ویژه اجرایی خواهد شد.
وی در پایان یاد آور شد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و حضور مشتریان در ساعات افطار، فروشگاه های شهروند در این ایام با توزیع 60 هزار بسته افطاری پذیرای مشتریان خواهد بود.

کد مطلب: 62899| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۵:۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ,   October 15, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.