به مناسبت ماه مبارک رمضان در منطقه 20 انجام شد:

بوستان های جنوب تهران مهیای میزبانی "افطار تا سحر"

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 20 از آماده سازی بوستان ها و فضاهای تفرجگاهی این منطقه برای خدمات رسانی ویژه به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در زمان های افطار تا سحر با محوریت فضاهای پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و بقعه های متبرکه خبر داد.
کد مطلب: 62914| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۵:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
بوستان های جنوب تهران مهیای میزبانی
به گزارش "فرازنیوز"   سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان و فصل بهار که زمان مناسبی برای بهره مندی شهروندان از بوستان ها است، فضاهای سبز و تفرجگاهی این منطقه برای خدمات رسانی به شهروندان در زمان های افطار تا سحر آماده شده اند.
 
صفوی افزود: با توجه به حضور خیل عظیمی از شهروندان دیگر مناطق و شهرها در اماکن مذهبی منطقه 20 همزمان با ماه مبارک رمضان، فضاهای پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امامزادگان واجب التکریم با نگاه ویژه رسیدگی می شود و عوامل امورشهری در آماده باش کامل هستند.
 
وی با اشاره به اینکه بیش از 60 زمین چمن مصنوعی در نواحی هفت گانه منطقه 20 در اختیار شهروندان قرار دارد، گفت: شهروندان روزه دار می توانند از فضاهای تفرجگاهی 117 بوستان شهری این منطقه بهره مند شوند و برای خدمات رسانی ویژه به خصوص در زمان های افطار تا سحر که بیشترین مراجعه به این فضاها می شود، نیازهای روشنایی این بوستان ها مرتفع و امکانات عمومی و خدماتی نیز بهسازی شده اند.
 
وی ادامه داد: بازپیرایی قطعات فضای سبز، کاشت گل های فصلی و مبارزه بیولوژیکی و مکانیکی با آفات درختان و درختچه ها از دیگر مراقبت های نگهداشتی است که با هدف رسیدگی ویژه به بوستان های شهری انجام می شود.
 
شهردار منطقه 20 پخش اذان در بوستان ها، اماکن فرهنگی، مذهبی و ساختمان های زیرمجموعه شهرداری منطقه 20 را از دیگر مواردی برشمرد که در ماه مبارک رمضان با توجه ویژه اجرا می شود.
کد مطلب: 62914| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۵:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.