دختران روزه نیم روزی، با یکدیگر مسابقه می دهند

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : دختران روزه نیم روزی (کله گنجشکی ) با هدف ایجاد نشاط و شادابی و تشویق آنها به انجام فرایض دینی با برپایی برنامه های ورزشی – تفریحی، با یکدیگر مسابقه می دهند.
کد مطلب: 62940| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱ ۱۴:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
دختران روزه نیم روزی، با یکدیگر مسابقه می دهند
به گزارش "فرازنیوز"  سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان این خبر اظهار داشت: در ماه رمضان تعدادی از کودکان مشتاق روزه گرفتن هستند و مادران و پدران نیز در عین اینکه نگران سلامت جسمانی فرزند خود هستند، در تلاشند با برنامه ها و تمهیداتی سلامت روح و ایمان آنها را نیز ارتقا دهند بر همین اساس شهرداری منطقه یک با اجرای مسابقات تفریحی و ورزشی برای این کودکان سعی در فراهم سازی شرایط بهتر برای تشویق کودکان به روزه نیم روزی یا همان کله گنجشکی نموده است .
 
وی گفت: در همین راستا مسابقات ورزشی - تفریحی ویژه دختران  روزه نیم روزی (کله گنجشکی)  روز چهارشنبه 2 خرداد ماه  از ساعت 9 الی 12 با حضور مادران و دختران  روزه دار در ایستگاه فعالیت بدنی شهید رسولی شهرداری منطقه یک در شهرک شهید رسولی واقع در بزرگراه شهید بابایی برگزار می شود.
 
کارگران تصریح کرد: انجام حرکات ورزشی ایروبیک ، طناب زنی ، بهکاپ و ... بین دختران روزه دار از برنامه های اجرایی در این روز است و سپس پذیرایی افطار از کودکان انجام و جوایزی به آنها  اهدا       می شود.
 
کد مطلب: 62940| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱ ۱۴:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.