مديرعامل شركت شهروند خبر داد:

خدمات دهی شبانه روزی هفت فروشگاه در "ضیافت شهروند"

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : مدیر عامل شرکت شهروند از افزایش تعداد فروشگاه هایی که به صورت شبانه روزی خدمات دهی دارند، در ایام ماه مبارک رمضان و فروش فوق العاده "ضیافت شهروند" خبر داد.
کد مطلب: 62951| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۵:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
خدمات دهی شبانه روزی هفت فروشگاه در
به گزارش "فرازنیوز"   مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند با اعلام این خبر و با بیان اینکه مجموعه بزرگ شهروند همواره در صدد تامین و جلب رضایت شهروندان است، گفت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان یکی از دغدغه های شهروندان روزه دار تهیه مایحتاج مورد نیاز خود در زمان مناسب پس از افطار است، در همین راستا بر تعداد فروشگاه هاي شبانه روزی شهروند افزوده شد تا شهروندان در مناطق مختلف بتوانند از اين خدمات شركت شهروند استفاده بهينه كنند.
 
سریع القلم در ادامه تصريح كرد: فروشگاه شهروند بیهقی و بوستان در تمام ایام سال به صورت شبانه روزی فعالیت دارند که علاوه بر این دو، فروشگاه های بهرود، بهاران، آزادگان، المپیک و شهرری نیز تا پایان خرداد ماه به صورت 24 ساعته خدمات دهی خواهند داشت.
 
وي خاطر نشان كرد: شهروندان عزيز می توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به این فروشگاه ها علاوه بر تامین مایحتاج مورد نیاز خود از تخفیفات ویژه این ایام در طرح "ضیافت شهروند" تا سقف 50 درصد نيز برخوردار شوند.
 
لازم به ذكر است، فروش فوق العاده شهروند با عنوان "ضیافت شهروند" از 20 اردیبهشت ماه با ارائه بیش از 2500 قلم کالا و تا سقف 50 درصد تخفیف در تمام فروشگاه های شهروند آغاز شده و تا 30 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
کد مطلب: 62951| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۵:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.