تا 10 خردادماه؛

ضیافت نفس در شمال تهران برپا ست

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : ضیافت نفس با حضور سفیران داوطلب و خانواده های دهنده و گیرنده عضو ، هنرمندان و شهروندان هر شب تا 10 خرداد ماه در بوستان نفس اجرا می شود.
کد مطلب: 62975| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۵ ۱۷:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
ضیافت نفس در شمال تهران برپا ست
به گزارش "فرازنیوز"   مجید صالحی فیروز آبادی مدیر روابط عمومی شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : اهدای عضو اهدای زندگی است و بوستان نفس بعنوان مرکز فرهنگی اهدای عضو در حال فعالیت است و در ماه مبارک رمضان نیز همزمان با 31 اردیبهشت ماه روز اهدای عضو ، مراسم ضیافت نفس در این بوستان آغاز شد.
 
وی برپایی محافل انس با قرآن را از برنامه های این ضیافت عنوان کرد و گفت: با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک محافل انس با قرآن نیز با هدف توسعه و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در ضیافت نفس اجرا می شود.
 
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک افزود : جزء خوانی قرآن کریم، تلاوت قرآن توسط قاریان، برپایی نماز جماعت مغرب و عشاء و... از جمله این برنامه هاست که تا پایان هفته در بوستان نفس واقع در خیابان دربند اجرا می شود.
 
صالحی  تصریح کرد: در کنار برنامه های ضیافت نفس که هر شب با حضور هنرمندان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، اجتماعی اجرا می شود غرفه های اطلاع رسانی ، عرضه محصولات و... نیز برپا شده است و شهروندان می توانند در کنار این محیط فرهنگی از غرفه ها بازدید نمایند.
وی افزود: ضیافت نفس با همکاری شهرداری تهران ، منطقه یک، انجمن اهدای عضو ایران ،صدا و سیما ، شورایاران و ...  از 31 اردیبهشت ماه آغاز و تا  10 خرداد ماه از ساعت 18 الی 21 برگزار می شود
کد مطلب: 62975| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۵ ۱۷:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.