رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در دیدار با شهردار منطقه یک:

استفاده از ظرفیت های شمال تهران برای توسعه صنعت گردشگری

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : ظرفیت های فرهنگی، هنری و تاریخی شمال تهران بستر مناسبی برای توسعه صنعت گردشگری به شمار می رود و باید از آنها استفاده کرد.
کد مطلب: 62990| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۸ ۱۶:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
استفاده از ظرفیت های شمال تهران برای توسعه صنعت گردشگری
به گزارش "فرازنیوز"   سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در دیدار با حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک به تشریح فعالیت ها و برنامه های سازمان فرهنگی و هنری در سطح منطقه یک پرداخت و بر ضرورت بسترسازی مناسب این فعالیت هابرای توسعه صنعت گردشگری تاکید نمود.
 
وی افزود: در حوزه توسعه گردشگری فعالیت های زیادی می توان انجام داد که می‌توان با برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مناطق ، سازمان ها و افزایش شناخت از ظرفیت های موجود آنها ابزارهای  مورد نیاز را برای توسعه این صنعت فراهم کرد.
 
شهردار منطقه یک نیز ضمن اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری با سازمان فرهنگی ، هنری شهرداری تهران وجود ظرفیت های غنی فرهنگی و تاریخی منطقه یک را از نکات ممتاز شمال تهران برشمرد و خاطر نشان کرد: منطقه شمیران بر اساس اسناد قدیمی دارای سابقه تاریخی بوده و مراکز تاریخی ، تفرجگاهی و... در این منطقه گنجینه ارزشمند فرهنگی تاریخی شمیران برای توسعه گردشگری است.
حبیب اله تاجیک اسماعیلی افزود: شمال تهران با داشتن محلات تاریخی و همچنین بافت اجتماعی فرهنگی مدرن و سنتی در کنار یکدیگر می تواند به عنوان قطب فرهنگی ، هنری شهر تهران مورد توجه خاص گردشگران قرار گیرد.
 
کد مطلب: 62990| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۸ ۱۶:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.